Belediye Yardımları

Ankara Ücretsiz PED Desteği Başvurusu

Ankara Ücretsiz PED Desteği Başvurusu 2024; Kadınlara sağladığı imkanları ile bilinen Ankara Büyükşehir Belediyesi son olarak kadınlara PED desteği dağıtı yapmaya başladı.

Kadınların hijyenik pede erişmesini sağlamak isteyen Ankara Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Ayda Bir Defa 1 Paket Hijyenik Ped desteği verilecektir.

Bu yazımızda Ankara Büyükşehir Belediyesi PED Desteği nedir? Ankara Büyükşehir Belediyesi PED Kimlere Verilir? Ankara Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz PED Nasıl Alınır? Ankara PED Desteği Nereden Alınır? sorusuna cevap vermeye çalışacağım.

Ankara Büyükşehir Belediyesi PED Desteği Nedir

Ankara PED desteği kadınların hijyenik PED ulaşmasını sağlamak için ücretsiz olarak verilen desteklerden biridir. Ankara il sınırları içerisinde yaşatan tüm kadınlara verilen bu destek Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi aracılığı ile dağıtılmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz PED Nasıl Alınır?

Ankara Büyükşehir Belediyesi ücretsiz PED desteği belediyeye ait kadın danışma merkezler,i aracılığı ile verilecektir. Ayda 1 tane olarak verilecek PED almak için Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi giderek Ayda Bir Defa 1 Paket Hijyenik Ped alabilirsiniz.

Her hangi bir şart bulunmadığı için bu destekten yararlanmak için ayda 1 defa olmak üzere bu merkezlere giderek hijyenik PED alabilirsiniz.

Belediye tarafından yapılan son düzenleme ile beraber kadınların uğrak noktası olan metrolara pedmatikler yerleştirilerek kadınların daha kolay PED alması sağlanmaktadır.

Ankara PED Desteği Kimlere Verilir

Ankara ücretsiz PED desteği Ankara il sınırları yaşayan tüm kadınlara verilen ücretsiz desteklerden biridir. Her kadına verilecek bu PED için her hangi bir şart bulunmamaktadır.

Ankara PED Desteği Nereden Alınır

Ankara PED desteğinden ücretsiz yararlanmak için kadınların sıklıkla uğradığı metro duruklarında bulunan pedmatikler aracılığı ile alabileceğiniz gibi Pedlere Kadın Danışma Merkezi Gençlik Parkı ,Kuşcağız Kadın Danışma Birimi, Şafaktepe Kadın Danışma Birimi, Sincan Kadınlar Lokali, Osmanlı Kadınlar Lokalinden almanız mümkün.

Ankara PED Yardımı Ne Kadar Veriliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi PED desteği ayda 1 tane olacak şekilde her ay verilecektir. Aylık Döngünüze 1 Paket Hijyenik Ped Desteği almak için başvuru yapmanız gerek olmadan merkezlere gitmeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu