Sosyal Yardım Haberleri

Binance 100 Dolar Hediye Nasıl Alınır?

Binance 100 Dolar Hediye Nasıl Alınır?; Ülkemizi derinden sarsan deprem sonrası bir çok kuruluş tarafından yardımlar bir bir açıklanmaya başlandı. Bu yardımlardan biride Binance 100 dolat deprem yardımı olarak deprem bölgesinde yaşayan kişilere hediye edilecek.

Binance TR 100 Dolat deprem hediyesi 100 dolar değerinde Binance Coin (BNB) olarak yırtılacaktır. Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance TR 100 dolar hediyesi almak için neler yapmanız gerektiği yazımızın devamında.

ÖNEMLİ >>> Binance 100 Dolar hediye dağıtımı şu an için tamamen bitti ancak Binance hesabı olmayan kişiler Binance TR Referan Kodu ile üye olduklarında 10 Dolar hediye kazanmaya devam edebilirler.

Binance 100 Dolar Hediyesi Kimlere Verilir?

Binance Türkiye’de yaşanan Kahramanmaraş merkezli büyük deprem sonrası aldığı karar ile beraber deprem bölgesinde yaşadığını kanıtlayan kullanıcılar 100 Dolar değerinde BNB Coin verme kararı aldı. 6 Şubat’tan önce Adres Kanıtı (POA) kanıtı sunan herkesin hesabına ödemeye yapmayı taahhüt etmektedir.

Binance 100 Dolar deprem yardımı depremin en çok etkilediği Adıyaman, Kilis, Diyarbakır Kahramanmaraş,  AdanaOsmaniyeGaziantepŞanlıurfaMalatya ve Hatay’da yaşan kişilere vercektir.

Binance 100 Dolar Deprem Yardımı Nasıl Alınır?

Binance 100 Dolar deprem hediyesi almak için 6 Şubat’tan önce tamamlanmış olan Proof of Address (POA-Adres İspatı) yöntemiyle belirlenen kişilerin binance hesaplarına yatırılacaktır. 6 Şubat tarihinden sonra yapılan adres değişikliği asla kabul edilmeyecektir.

Binance 100 dolar deprem yardımı adres bilgilerini kaydetmiş ve hesabını onaylamış kişilere otomatik olarak hesaplarına yatırılacaktır. Binance hesabında adresi olan kişilerin her hangi birşey yapmalarına gerek yoktur.

Binan 100 dolar hediye almak isteyen ancak daha önce adres kanıtı sunmayan kişiler ise e-devlet üzerinden alacakları adres kanıtlılarını binance hesaplarına yüklemeleri gereklidir.

Binance 100 Dolar Deprem Yardımı

Bianace 100 Dolar deprem yardımının yanında başlattığı yardım kampanası ile beraber 5 milyon Dolar para toplamayı hedeflemektedir. Toplanan 5 milyon $ USD yardımı devlet tarafından belirlenen yardım kuruluşunun hesabına yatırılacak.

Binance kurucusu ve CEO’su CZ, “Türkiye’de yakın zamanda gerçekleşen depremler çok fazla insan ve topluluğun üzerinde yıkıcı etkiler bıraktı. Çabalarımızın etkilenenleri biraz olsun rahatlatmasını umuyoruz. Ayrıca, endüstrideki paydaşlarımızı bir kez daha bu kriz zamanlarında bir araya gelip yardım eli uzatmaya davet ediyoruz” dedi.

CZ, sözlerini “Ekibimiz, Türkiye’de yer alan Binance kullanıcılarını ve ailelerini güvende tutmak ve gereken yardımı sağlamak için üzerine düşeni yapmaktadır. Binance bu zor zamanlarda kullanıcılarımızın yanındadır. Ek olarak, Türkiye’de bulunan topluluğumuza yardım etmek için gereken desteği verebilmek adına çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde sürdürdü.

3 Yorum

  1. Eşim madde bağımlısı çalışmıyor 3 çocuğum var evim kira kiramı ödeyemiyorum çocuklarını ihtiyacına karşılayamıyorum bu desteği hiçbir zaman kesmeseniz çok iyi olur En azından çocuklarımın günlük okul harçlığını çıkarıyorum Pazar mı yapıyorum bize yardım edebilir misiniz gündemde haber olsun bunlar

  2. Eşim serbes meslekte günlük yömyeyle çalışıyor masraflarimizi karsiliyamiyoruz 2 çocuğum var okula gidiyorlar geçim sıkıntısı çekiyoruz lütfen yardımcı olun ihtiyacım var sosyal yardım kalıcı olsun bı nebzede olsa ihtiyaç karşılıyor sesimizi duyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu