Sosyal Yardım Haberleri

Dilan Polat Vakfı Yardım Başvurusu ve Başvuru Formu

Dilan Polat Vakfı Yardım Başvurusu ve Başvuru Formu 2023; Son dönemlerin en gözde kişilerinden biri olan Dilan Polat adına kurduğu vakfı aracılığı ile bir çok aileleye maddi yardımda bulunmaktadır. Ayrıca okuyan çocuklara eğitim yardımı yapan Dilan Polat Vakfı kadınlara ise öncelikli olarak bir çok sosya yardımın yanında para yardımı yapmaktadır.

Resmi olarak yapılan başvuru sonrası kurulan Dilan Polat Vakfı tüm yardımlarını kurduğu vakıf üzerinden ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaktadır. Sizlere bu yazımzıda Dilan Polat Vakfı Başvurusu Nasıl Yapılır? Dilan Polat Vakfı Başvuru Formu, Dilan Polat Vakfı Yardımları kimlere verilir? Dilan Polat Vakfı Burs başvuru detayları yazımzıda.

Dilan Polat Vakfı Nedir?

Dilan Polat Vakfı kadınlara ve çocuklara destek olmak adına İstanbulda kurulmuş bir sosyal yardım vakfıdır. Dilan Polat tarafından kuruluna vakfın amacı Ülkemizde ve diğer ülkelerde kadınlar arasındaki sosyal dayanışmaya ve çocukların gelişimine öncelik vermek, kadın ve çocukların yaşam koşullarını iyileştirmek, eğitim, sağlık, güvenlik ve sosyal destek alanlarında faaliyet göstererek, onların potansiyellerini gerçekleştirmelerini ve toplumsal olarak güçlenmelerini sağlama amacıyla dezavantajlı gruba her türlü sosyal yardım yapılmasıdır.

Dilan Polat Vakfı Kimlere Yardım Ediyor

Dilan Polat Vakfı başta kadın ve çocuklar olmak üzere herkese yardım eden ve onları destekleyen bir vakoftor. Her hangi bir geliri ve sosyal güvencesi bulunmayan dar gelirli muhtaç ailelere yardım eden Dilan Polat fırsat eşitliği için özellikle kadınları oldukça fazla desteklemektedir.

Dilat Polat vakfı yardımları öncelikli olarak faydalanacak kişiler ise;

 • Eşi vefat etmiş kadınlar
 • Öksüz ve yetimler
 • Maddi zorluk içerisinde olan aileler
 • Muhtaç ailelern okuyan çocukları
 • Eşi cezaevinde olan
 • Her hangi bir bir geliri ve mülkü olmayanlar

Dilan Polat Vakfı Yardımları Nelerdir

Dilan Polat vakfı tarafından bir çok sosyal yardım yapılmaktadır. Başvurusu sonrası detaylı inceleme yapılarak size uygun görülen yardımlar kısa zamanda yapılmaktadır. Dilan Polat Vakfı tarafından yapılan yardımlar ise;

 • Maddi para yardımı
 • Gıda yardımı
 • Eğitim ve kırtasiye yardımı
 • Öğrencilere burs
 • Sağlık yardımı
 • Giyse ve kıyafet yardımı

Yukardaki yardımların yanında ihtiyaçlara göre bir çok yardım yapılmaktadır.

Dilan Polat Vakfı Yardım Başvuru Şartları Nedir?

Dilan Polat Vakfı, Türkiye’de eğitim, sağlık, kültür ve sosyal hizmet alanlarında faaliyet gösteren bir sivil toplum kuruluşudur. Vakfımız, ihtiyaç sahibi birey ve ailelere yönelik çeşitli yardım programları düzenlemektedir. Bu programlara başvurmak isteyenlerin aşağıdaki şartları sağlamaları gerekmektedir:

 • Başvuran kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması veya geçerli bir ikamet iznine sahip olması
 • Başvuran kişinin 18 yaşından büyük olması veya veli/vasi izni ile başvurması
 • Başvuran kişinin gelir durumunu belgeleyen resmi evraklar sunması (maaş bordrosu, vergi levhası, kira kontratı, fatura vb.)
 • Başvuran kişinin yardım talep ettiği alanda bir ihtiyacının olduğunu kanıtlayan belgeler sunması (sağlık raporu, okul kaydı, öğrenci belgesi vb.)
 • Başvuran kişinin vakfımızın misyonu ve değerleri ile uyumlu olması ve vakfımızın çalışmalarına katkıda bulunmayı kabul etmesi

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar, vakfımızın web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak veya vakfımızın merkezine gelerek başvuruda bulunabilirler. Başvurular, vakfımızın ilgili komisyonu tarafından değerlendirilecek ve sonuçlar en kısa sürede başvuranlara bildirilecektir. Vakfımız, başvuru sonuçlarını gerekçe göstermeden kabul veya reddetme hakkına sahiptir. Başvuru yapmak isteyenlerin bu hususu kabul etmeleri gerekmektedir.

Dilan Polat Vakfı olarak, toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve katılımcı bir sivil toplum kuruluşu olma vizyonumuz doğrultusunda, yardım programlarımızı sürekli geliştirmeye ve genişletmeye çalışmaktayız. Bize destek olan tüm bağışçılarımıza, gönüllülerimize ve başvuranlara teşekkür ederiz.

Dilan Polat Vakfı Telefon Numarası

Dilan olat vakfı iletişim telefon numarası resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Ancaka yardım başvuru yapmak isteyen kişiler mutlaka siteden başvuru formu doldurmaları gereklidir. Dilan Polat Vakfı şu an için telefon ile yapılan başvuruları kabul etmemektedir. Dilan Polat Vakfı iletişim numarası ve adresi için https://dilanpolatvakfi.org/iletisim/ linke tıklayabilirsiniz.

Dilan Polat Vakfı Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dilan Polat, 2023 yılında kurulan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştıran bir sivil toplum kuruluşudur. Dilan Polat, gıda, giyim, eğitim, sağlık, barınma ve sosyal destek gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Dilan Polat yardım başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • Öncelikle, www.dilanpolat.org adresine girin ve sağ üst köşedeki “Yardım Başvurusu” butonuna tıklayın.
 • Açılan sayfada, kişisel bilgilerinizi, aile durumunuzu, gelir ve gider durumunuzu, yardıma ihtiyacınız olan alanları ve istediğiniz yardım türünü doldurun. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girin.
 • Formu doldurduktan sonra, “Gönder” butonuna basın ve başvurunuzun alındığına dair bir onay mesajı bekleyin.
 • Başvurunuz Dilan Polat ekibi tarafından incelenecek ve en kısa sürede size geri dönülecektir. Başvuru durumunuzu takip etmek için, www.dilanpolat.org/yardim-basvurusu-durumu adresine girin ve başvuru numaranızı girin.
 • Başvurunuz onaylandığı takdirde, size en yakın Dilan Polat şubesinden veya gönüllülerinden yardımınız teslim edilecektir. Yardımınızı alırken, kimliğinizi ve başvuru numaranızı göstermeniz gerekmektedir.

Dilan Polat Vakfı Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Dilan Polat Vakfı, ihtiyaç sahibi bireylere yardım eli uzatan bir kuruluştur. Vakıf, topluma katkı sağlamak ve dezavantajlı durumdaki insanlara destek olmak amacıyla çeşitli yardım programları düzenlemektedir.

Dilan Polat Vakfı Başvuru Formu

Dilan Polat Vakfı yardım başvurusu formu doldurmak isteyen kişiler Dilan Polat Vakfı üzerinden başvuru formu doldurmaları gereklidir. Dilan Polat Vakfı Başvuru Formu doldururken mutlaka sizden istenen tüm bilgileri doğru ve eksiksz olarak doldurmanız gereklidir.

Dilan Polat Vakfı Başvuru Formu kişisel bilgiler adres ve telefon numarasının yanında çocuk sayısı, gelir durumu ve çalışma bilgilerinizi girebilirsiniz. Ayrıca engelli birey ve okuyan çocuk varsa bunları mutlaka belirtmeniz çok önemlidir.

Dilan Polat Vakfı Başvuru Formu için verdiğiniz bilgilere göre değerlendirme sonrası size maddi ve para yardımı yapılır. Formu dolduruken yanlış bilgi vermeniz halinde başvurunuz değerlendirmeye alınmaz.

Dilan Polat Vakfı başvuru formunu vakfın resmi sitesi olan https://dilanpolatvakfi.org/ adresi üzerinden doldurup gönderebilirsiniz.

Dilan Polat Vakfı Burs Başvurusu

Dilan Polat Vakfı okuyan öğrencilere burs vererek onların eğitimine destek olmaktadır. Dilan Ğolat Vakfı maddi olarka zorluk çeken tüm öürencilere burs imkanı tanıdığı gibi en olarak eğitim yardımı ve kırtasiye yardımıda yapmaktadır.

Dilan Polat Yardım Vakfı Nerede

Dilan Polat Vakfı İstanbul’da merkezi bulunan bir vakıfdır.

42 Yorum

 1. Gıda ve maddi destek esitiyorum eşim madde kullanan biri arada çalışıyor ama maddi olarak yetmiyor 2 çocuğum var mesleği olmadığı içinde işsiz kalıyor çoğu zaman çocuklarım için yardim istiyorum

 2. Ben öğrencigim 3 kardeşiz maddi durumumuz yok biz zor şartlarda okula gidiyoruz annem çok ağır hasta olduğu için annem çalışmıyor babamda çalışmıyor annemin rahatsizligi için biz tek odalı evde yaşıyoruz maddi ve manevi yardımınızı arz ederim

 3. Merhaba iki cocugum var babalari vefat eti bir cocugum otizim hastas kirada oturıyom durumum gercekten yok zordayim lutfen yardamci olun

  1. Lütfen banada yardım edin 3tane öğrencim var okul ihtiyaçları için sizden yardım talep ediyorum saygılarımla

   1. Benim eşim yok evim 2çocuğum var evim. Kira 2 çocuğum okuyor orta okula gidiyor kira desteğine gıdaya ihtiyacım var lütfen yardım edin

    1. Bana da Allah rızası için yardım edin eşimde ayrıldım çoçuğum la yaşıyorum crohn hastasıyım çalışamıyorum

 4. Ben bosandım ve iki çocuk var gelirim yok ne olur kızıma süt bez almakta çok sorluk çekiyorum oğlum birinci sınıfa gdyr tek yetişemiyorum lütfen yardım edin

 5. Kız kardeşim Engelli maaş alıyoruz bakım da alıyoruz Ama çalışma yasak var Evde beş kişi yaşıyor
  Yardım yapabilirsiniz

 6. Eşimin çok borcu var çocuklar ma yatak alamiyom okul masraflarının bir kış mini karsilayamiyoruz lütfen bize yardım edebilir misiniz Dilan ablacım

 7. Ben ve 2 kardeşim öğrenciyiz.Babam ve annem boşanmamışlar ama anlaşamıyorlar bu yüzden ayrı yaşıyorlar ve babam bize maddi destek sağlamıyor.Mali yönden orta gelirli aile olarak gözüküyoruz ama kesinlikle babamdan destek görmüyoruz annem çalışıp bize bakıyor lütfen yardım edin.ENERJİ HANIM

 8. Esim yanimda degil kiraciyim bi çocuğum var maddi durumumuz kötü lütfen yardımcı olurmusunz her yerden sizlere ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum lütfen artk sesimi duyarsamsnz lutfen

 9. 5 çocuk annesiyim 4 dö öğrenci eşimin mesleği yok devamlı bir işi yok zor durumdayım çocuklarımın eğitimi için yardım ede bilir misiniz çok büyük bir makbule geçer teşekkür ederiz

 10. Evim kira esim çalışmıyor zor durumdayım kirami oduyemiyorum çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayacak gelirim ytrsiz zorluk içindeyim maadi yönünden zihinsel engelli kızım var elektrik faturasından borcum var 30bin oduyemiyorum yardim talepediyorum

 11. Merhaba okuttuğum 2 kızım var evim kira maddi yardım istiyorum.eşimmtwk çalışıyor onların isteklerini elimden geldiği kadar yapmaya çalışıyor ama yetişemiyor hayat şartları çok zor kirayı altın borç alıp ödedik

 12. Depremzedeyim kiracıyim 3cocugum var eşim çalışıyor ama kirayı foturalari anca yetiriyor lütfen destek olurmusunuz

 13. Eşim hasta sürekli çalışamıyor oğlum otizim hastası kiraciyim ihtiyacım var yardım istuyorum

  1. Eşimden ayrıldım 2 çocuğumla birlikte yaşıyorum lutubeli bı oda yaşıyoruz hiç kimsem yok calsimiyorum çocuklara bakcak kimse olmadığından yardımcı olmanızı rica ediyorum

 14. Hatay’da yaşıyoruz herşeyimizi kaybettik 3 çocuğumuz var evimiz yıkıldı kiradayız drumun zayıf çalışmıyorum gerçekten yardıma ihtiyacım var

 15. Babam 17 yasında vefat ettı Abımın engellılık durumu var evde te calısan benım ve nısanladım ve hem eve bakıp hem evlılık ıcın altın felan almaya calısyorum 23 yasındayım ve gucum yetmıyor herseye askerı üxret alan bı ınsanım bunu gorup yardımcı olmaya calısırsanız cok sevınırım kendım ıcın deıl en azından ailem ıcın bı yardım istıyorm cubku artk herkeze yetemıyor

 16. Benim iki çocuğum var onlara mama alacak durumun yok nolu yardım edin bize iki çocuğum aç kalıyor çoğu zaman

 17. Eşim inşaattan düştü vefat etti üç çocuğum var kızımın biri evli oğlum askerden geldi kızım liseye gidiyor masraflarını karşılayamıyorum evim kira hiç yardım alamıyorum yardım istiyorum

 18. Benim engelli çocuğun var 8 yaşinda dmd duşenı kas hastası oğlum için yardım istiyorum fizik alması gerekiyor alamıyorum eşım ceza evınden ızınlı cıktı calşmıyor ılçeye gıtmek ıstıyom gıdemıyorum kıralar yardımı istiyorum cocugumu goturmek icin

 19. Evi kira zor durumdayim iki çocuğum okuyor eşim ıssız giysi erzak yardımı istiyorum

 20. İyi günler Dilan abla ben 12. Sınıf öğrencisiyim ve biz 5 kardeşiz ve hepimiz okuyoruz babam çalışmıyor gerçekten benim ve kardeşlerimin eğitim ihtiyacıni karşılamak için bursa ihtiyacım var ve hepimizin dersleri de iyi yardım edeseniz çok iyi olur lütfen mesajımı görüyorsanız lütfen yardım edin 🙏çok ihtiyacımiz var

 21. İyi akşamlar iki öğrencim var maddi sikintilarimiz var sizden yardım talep ediyorum teşekkür ederim çocuklarım için istiyorum lutfen

 22. Selamün aleyküm Dilan hanım ben %70 engelli bir bireyim 3 çocuğum var maddi durumum çok düşük kira da oturuyorum engelli maaşı kiraya gidiyor üç çocuğumda okula gidiyor ekpss ye hazırlanıyorum her hangi bir ise girene kadar destek olursanız sevinirim saygılar

 23. Ben esımden bosandım bosandıktan sonra vefat etti oglumla tek kalıyorum oglum yetım yardım ıstıyorum luften nakıt paraya ihtiyacım var oglum 1cı sınıfa gıdıyo

 24. Lütfen bana yardımcı olun eşim ceza evinde iki çocuğum var kızım hasta kalp hastalığı geçinemiyirum ailem konuşmuyor benimle kiradayim kiramı oduyemiyorum cocuklarimin ihtiyaçlarını karsiliyamiyorun erzak alamıyorum çok zor durumdayim çocuklarım küçük olduğu için çalışamıyorum kış geliyor odunun yok Allah rızası için bana yardımcı olun sesimi duyun çok zor durumdayım

 25. Merhaba Dilan abla 2 cocuk annesiyim evimizin,isimizin yoklugundan turkmenintandan ta buraya turkiyeye geldik ailemle,burdada kirada oturyoruz kocam calismiyo,bende daha is bulamadim cocuklari okula verecek paramiz yok Allah rizasi icin bizede yardimci olun ne olur cocuklarimi okula vermek okutmak istiyorum 🙏

 26. İyi günler ben kanser hastası yım çalışmakta zorlanıyorum evim kira iki çocuk okutuyorum biri üniversite ye biri de orta okula gidiyor zor zamanlardan geçiyoruz eğitim desteği istiyorum rica etsem

 27. Merhaba benim 5 çocuğum var kirada oturuyorum orta okula giden oğlum için burs istiyorum lütfen yardımcı olun eşim askeri ücret karşılığında çalışıyor yetmiyor 5 tane çocuk kira elektrik su kömür yardımı elinizi uzatirsaniz çok mutlu olurum Allah razı olsun inşallah 🤲🤲

 28. Ben Ayşe
  Kiracıyım eşim çalışmi migren hastalığım var yardım istiyorum 3 çocuğum var madurum temizliğine gidiyorum çocuklarıma bayat somun alıyorum yediriyorum Allah için yardım edin

 29. Merhaba eşim çalışmıyor ben çalışıyorum asgari ücret alıyorum fiziyo terapi merkezinde temizlik görevlisiyim kızım 2 gidiyor ev sahibi evden çıkarıyor kiralar 10.000 nasıl odicem bilmiyorum aldığım para yetmiyor çaresiz kaldım yardim bekliyorum allah rızası için yardim edin

 30. Dilan abla covit geçirdim 2 yıl oldu kalp damarlarına zarar vermiş çalışamıyorum maddi destek olursanız sevinirim saygılarımla

 31. Merhaba Bursa’da yaşıyorum 3 yaşında otizmli kızım var eşim sorumsuz bir çalışıyor bı çalışmıyor buzdolabim yok yiyeceklerin hep bozuluyor pahalı olduğu için alamıyorum lütfen bı tane buzdolabı yardımı istiyorum

 32. Selamlar ben Azerbaycandan katiliyorum oglum talasemiyya hastasi lutfen maddi durumum cok kotu Allah rizasi icin yardim etsez Dilan hanim

 33. Selamunaleyküm Efendim ben evli 2 çocuk babasıyım güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum çocuklar okula gidiyo maddi olarak çok zor günler geçiriyorom küçük bir yardımda bulunma imkanınız var mıdır acaba çok çaresizim yardımcı olabilecek kimsem yok

 34. Merhabalar ben eşimden boşandım üç tane çocuğum var çocuklarım ile ailemin yanında kalıyorum ama babamın aldığı emekli maaşı bize yetmiyor üç çocuğumda okuyor üniversitesi lise ve ikinci sınıfa gidiyorlar sizden maddi yardım istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu