Kripto Para Piyasası

Meme Coinler Ne Zaman Yükselir? 5x 10x Yapacak Meme Coin

Meme Coinler Ne Zaman Yükselir? Yaklaşan Bitcoin ( BTC-USD ) yarılanmasıyla ilgili heyecan, meme coin piyasasını son derece heyecanlı ve yükselişe geçirdi. Bir sonraki yükselişin kesin tarihini doğru bir şekilde tahmin etmek zordur. Ancak bir çok teknik analiz bazı meme coinlerin ciddi oranda yükleşice geçeceğini öngörmektedir.

Biz bunu yazarken tek bir Bitcoin’in değeri 68.000 dolara yaklaşıyor. Yaklaşan yarılanmayı çevreleyen çok fazla yükseliş var ve Bitcoin, kripto para piyasasının yönünü belirliyor. Böylece meme coinler de daha da yukarılara çekiliyor. Meme paraları olağanüstü derecede olağanüstü oynaklığa sahiptir. Sonuç olarak, genellikle çok büyük getiriler sağlıyorlar, bu yüzden Bitcoin halving öncesinde bunları inceleyeceğiz.

Sizlere bu yazımızda geleceği olan yükselecek Meme Coinler hakkında bilgi vermeye çalışacağım. İşte Meme Coinler Ne Zaman Yükselir? ve Hangi Meme Coinler Yükselecek sorusuna cevap vermeye çalışacağım. Potansiyeli olan patayacak meme coinler;

JasmyCoin (JASMY-USD)

JasmyCoin ( JASMY-USD ) 2024’te şimdiden üç kattan fazla arttı. Eski Sony (OTCMKTS: SNEJF ) yöneticileri tarafından piyasaya sürülen kripto para, Bitcoin halving yaklaşımında kesinlikle ivme kazandı. JasmyCoin kesinlikle  layık bir potansiyele sahip olsa da, farkında olunması gereken bir şey de var, buna daha sonra değineceğim. İlk olarak, faydasını ve yatırımcıların son zamanlarda JasmyCoin’e akın etmesinin temel nedenlerini tartışmak istiyorum.

JasmyCoin, kullanıcıların kişisel verilerinden para kazanmasına yardımcı olur. Kullanıcılar verilerini şirketin veritabanına yüklüyor ve bunun karşılığında token alıyorlar. Buna karşılık, her büyüklükteki kuruluş bu verilere erişim için ücret öder ve böylece bireysel kullanıcı verilerinden para kazanır.

JasmyCoin neden takipçi kazandığını anlamak kolaydır. Çoğu kişi, verilerinin değerli olduğunu biliyor ve eğer seçme hakkı verilse, bunları şirketlere ücretsiz olarak vermek yerine paraya dönüştürmeyi tercih ediyor. Esas olarak JasmyCoin son zamanlarda bu kadar ilgi görmesinin nedeni budur.

Bitcoin halvinge doğru büyük bir potansiyele sahip olmaya devam edecek. Ancak yatırımcılar, balinaların son zamanlarda büyük miktarlarda kripto para biriktirdiğinin farkında olmalıdır. Her an pompalayıp boşaltabilirler.

Shiba Inu (SHIB-USD)

Ben bunu yazarken Shiba Inu ( SHIB-USD ) yükseliyor. Son 24 saatte değeri yüzde 50’ye yakın arttı. Geçen ay %280’den fazla arttı. Bu, oynaklığının mükemmel bir temsilidir. Bu oynaklık yatırımcıların lehine işlediğinde sonuçlar oldukça olumlu oluyor.

Dogecoin ( DOGE-USD ) yeniden gündemde. Bitcoin’in 840.000’inci bloğunun madenciliğine yaklaştıkça bu durum muhtemelen daha da artacaktır.

Bazı spekülatörler Shiba Inu’nun Dogecoin’i tahttan indirebileceğine inanıyor. Bunun bir nedeni, yeni Shiba Inu hesaplarının sayısının Şubat ayında Ocak ayına göre 20 kat artmasıdır. Mart ayı henüz nispeten yeni ancak ay içindeki yükseliş eğilimi, eğilimin devam ettiğini gösteriyor.

Yeni kullanıcıların akını, Shiba Inu’daki likidite miktarını mantıksal olarak artıracaktır. Bu Dogecoin için çok güçlü bir işaret ve tartışmasız tek başına yüksek ticaret hacminden daha güçlü bir işaret.

Dogecoin (DOGE-USD)

Dogecoin, Bitcoin yarılanmasına yaklaşırken yeniden yükselişe geçiyor. Dogecoin’in bu sefer 1 dolara ulaşıp ulaşamayacağı sorusu son günlerde en çok konuşulan konuların başında gelmektedir.

Bu uzun zamandır orijinal meme parasının hedeflerinden biri olmuştur. Mayıs 2021’de 73 sentlik zirveye ulaştı. Ancak sonuçta Dogecoin, Elon Musk’un desteği ve sosyal medya etkisiyle bile bu eşiğe ulaşamadığını kanıtladı.

Dogecoin geçen ay üç haneli rakamlara ulaştı ve bu da birçok kişinin 1 doların mümkün olup olmadığını merak etmesine neden oldu. Böyle bir durumda Dogecoin’in fiyatı 6 kat artacak ve bu süreçte çok yüksek getiriler yaratacak. Altcoin Sherpa da dahil olmak üzere önde gelen meme coin analistleri kesin tahminlerde bulunmaktan çekiniyor. Aynı zamanda kendisi ve diğerleri Dogecoin’in bu seviyeye yükselmesine şaşırmayacaklarını belirttiler. 

Pepe (PEPE-USD)

Pepe ( PEPE-USD ), bir yıldan az bir süredir piyasada olan nispeten yeni bir meme parasıdır. Bu kısa sürede, ömür boyu %13.500’den fazla kazançla sonuçlanan iki belirgin yükselişe imza attı.

2023 yılının Mayıs ayının başındaki ilk yükseliş ve ani düşüş sonrasında Pepe’ye karşı sövüp saydım. Yanlışlıkla Pepe’nin, eski yüksek seviyelerini bir daha asla test edemeyeceği yavaş bir ölümle öleceğine inandım. Yanılmışım. O zamandan beri başlangıçtaki en yüksek seviyenin neredeyse %300 üzerine çıktı. Bitcoin yarılanması yaklaştıkça muhtemelen yeniden yükselmeye devam edecek.

Pepe’nin faydasını tanımlamak zor ama yine de bazı ilginç yönleri var. Örneğin Pepe, deflasyonist meme parası olarak bilinen bir paradır. Bu, her işlem gerçekleştiğinde arzının bir kısmının yakıldığı anlamına gelir. Bu, her geçen dakika daha da kıtlaştığı anlamına geliyor. Bitcoin’in daha çekici hale gelmesinin nedeni de budur: Yarılanma, madencilik ödüllerini öncekinin yarısı kadar değerli hale getirir.

Solama (SOLAMA-USD)

Solama ( SOLAMA-USD ), Solana’nın ( SOL-USD ) blok zincirinden yararlanan bir meme parasıdır . Proje, diğerleri gibi, yatırımcıları çekmek için mizah ve benzersiz pazarlamayı kullanıyor.

Solama’nın durumunda, kendisini Resmi Olmayan Solana maskotu olarak pazarlıyordu. Sadece ben olabilirim ama Lama maskotu ve Solana isminin etkisi beni bir şekilde güldürdü. Açıkçası bu yeterli olabilir. Meme paralarının dünyası tamamen kapris ve komedi ile ilgilidir. Bu faktörlerden başarıyla yararlanan projeler, hızlı bir şekilde geniş kitleler oluşturma potansiyeline sahiptir.

Solana’nın projeyi bir dereceye kadar desteklediğini varsaymalıyım: Solama’nın ana sayfası, kullanıcıları bir cüzdan oluşturmaya ve bir miktar SOL almaya teşvik ediyor. Solana’ya yalnızca kullanıcı tabanını artırarak ve dolayısıyla talebi artırarak yardımcı olabilir. 

Şirket aynı zamanda mal satarak somut dünyada faaliyet göstermektedir. Bu çok ilginç bir proje ve değerinin yakında katlandığını görmek beni şaşırtmaz.

Dogwifhat (WIF-USD)

Dogwifhat ( WIF-USD ) Noel’den hemen önce işlem görmeye başladı. Bu listedeki en genç meme parasıdır. Kısa ömründe 17 sentten 2 dolara çıktı.

Hemen yukarıdaki Solama gibi dogwifhat da başka bir Solana meme parasıdır. Biraz garip bir köken hikayesi olan başka bir madeni para. Bu kadar ilgi görmesinin nedeni şapka takan bir köpek resmiyle olan bağlantısıdır. “Wifhat” terimi yaygınlaştı.

Meme parası elbette Solana’nın temel gücünden faydalanıyor. Bu, akıllı meme kullanımıyla birleştiğinde kokunun daha da artmasına neden oldu. Projenin diğer memecoinlerin çoğunun yapamadığı bir şeyi yapabildiğini belirtmek de önemli: Sadece psikolojik açıdan önemli olan 1 dolar eşiğini aşmakla kalmadı, şu anda 2 dolar civarında işlem görüyor ve kısa süreliğine bu işareti geçti. Dogwifhat, izlenmesi ilginç bir meme parası olmaya devam edecek.

Cardano (ADA-USD)

Cardano ( ADA-USD ), Bitcoin yarılanması öncesinde yatırımcılara eski potansiyelini anlatmaya devam ediyor. Fiyatı 2024’te %19’dan fazla arttı. Ancak 2021’de kısa bir süre için 3 dolara yaklaşan tüm zamanların en yüksek seviyelerinden hala uzak.

Bu iddiamda çok yanılıyor olabilirim, ancak Cardano’nun bu listede en uzun vadeli uygulanabilirliğe sahip meme coin olduğuna inanıyorum. Bunu onlarca kez söyledim ama tekrar etmekte fayda var: Cardano’nun ampirik kanıtlara ve bilgisayar bilimine dayalı gelişime sıkı sıkıya bağlılığı, uzun vadeli kazanan bir stratejidir.

Yaklaşan Bitcoin yarılanması, Cardano yatırımcılarının son birkaç yıldır sabırla beklediği katalizör olabilir. Kıtlığın fiyatları hızla artırabileceği fikrini kesinlikle güçlendirecektir. Belki de bu, yatırımcıların Cardano’yu ilkeli gelişimi açısından tekrar incelemesine neden olabilir. 1 dolarlık fiyat seviyesi muhtemelen Cardano’nun karşılaşacağı bir sonraki önemli engeldir ve bunun Nisan başında veya daha erken gerçekleşmesine şaşırmam.

Smog Token ($SMOG)

Smog Token ($SMOG), Binance’in muhtemelen 2024’te listeleyeceği meme paraları listesinin başında yer alıyor. Token, 7 Şubat’ta Jupiter DEX aracılığıyla adil bir şekilde piyasaya sürüldü ve ilk haftasında %2.000’in üzerinde artış göstererek projenin arkasındaki olağanüstü viral heyecanı gösterdi.

Smog Token, meme parası sektörüne, $SMOG tutarak airdrop puanları kazanma yolu sağlayan benzersiz bir airdrop aracı getiriyor.

Ayrıca Zealy kampanyası, Tweetleri beğenmek ve projenin Discord’una katılmak gibi sosyal katılım görevlerini tamamlayarak airdrop puanları biriktirmek için başka bir yol sağlıyor.

Tamamlanan 55.000’den fazla görevle $SMOG’un çevresinde büyük bir heyecan var ve bir meme parası sansasyonuna dönüşüyor.

Proje hızla 100 milyon dolarlık piyasa değerine yaklaşıyor ve bu da onu Binance listelemesi için önemli bir seçenek haline getiriyor.

Spongebob Token ($SPONGE)

Spongebob Token ($SPONGE), potansiyel Binance listelenmesine yönelik yarışa liderlik eden başka bir adaydır.

$SPONGE, 2023’te 100 kat artışla 100 milyon dolarlık piyasa değerine ulaşan popüler bir kripto paradır. Proje, benzer getiriler sağlamak için başka bir enkarnasyonla geri döndü.

$SPONGE V2’ye katılmak isteyenlerin, piyasaya sürüldüğünde eşdeğer miktarda V2 $SPONGE alabilmek için V1 $SPONGE’i bahis-köprü mekanizmasında köprülemesi gerekir.

Genel olarak Spongebob Token, Binance’te listelenmek için gereken kriterlere uyuyor gibi görünüyor ve 2024’te sönecek bir meme coin olmamalı.

Meme Kombat ($MK)

Yatırımcılar Meme Kombat’ın ($MK) tüm meme paraları için bir şemsiye proje olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Meme Kombat, sektördeki her meme parası projesinden büyük bir izleyici kitlesini çekebildiğinden, yapım aşamasında bir meme parası hissinin ayırt edici özelliklerini taşıyor.

Proje şu anda hızla ilerleyen bir ön satışa ev sahipliği yapıyor ve birçok yatırımcı, lansmanından itibaren 10 kat kazanç bekliyor.

Bitcoin Minetrix ($BTCMTX)

Her ne kadar tam anlamıyla bir meme coin olmasa da, Bitcoin Minetrix, Binance listelenmesi için gerekli tüm kriterleri karşıladığı için bu listeye giriyor, özellikle de Bitcoin bloğunun yarıya indirilmesi yaklaşırken.

Bitcoin Minetrix, sıradan kullanıcıların pahalı donanım satın almadan veya bakımını yapmadan Bitcoin madenciliği yapmasına olanak tanıyan yeni bir kazık-kazan ekosistemi sunuyor.

Proje, bulut madenciliğini tokenize ederek sektörü rahatsız eden dolandırıcılıkların ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor.

Kullanıcılar, madencilik süresi karşılığında yakılabilecek madencilik kredileri kazanmak için $ BTCMTX satın alıp stake edebilirler.

Bitcoin Minetrix, yatırımcıların Bitcoin blok yarılanmasının ardından patlama potansiyeline sahip olduğuna inanması nedeniyle popülerlik kazanıyor.

Myro Token ($MYRO)

Solana’nın kurucularından birinin köpeklerini temel alan bir meme coin olan Myro, Binance’de listelenmek için sağlam bir potansiyele sahip.

Proje, köpek tabanlı meme coin anlatımını sürdürüyor ve 100 milyon dolarlık piyasa değerini aştıktan sonra ivme kazanıyor. Ayrıca satın alma botu ve staking hizmeti gibi yardımcı programlara da sahiptir.

Güçlü bir topluluğa, sevimli meme tasarımına ve devasa piyasa değerine sahip $MYRO, Binance listelenmesi için potansiyel bir adaydır.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı sporsorlu içerik makalesidir. Yazının yardimbasvurusu.com ile alakası yoktur. Coin piyasasında ciddi kar ve zarar edebileceğiniz unutmamalısınız. Sizlere verilen meme coinler asla yüksek kar garantisi vermez. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar. Yazı yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu