Kripto Para Piyasası

OKX TR Referans Kodu (375 TL Hediye)

OKX TR Referans Kodu 2024; Dünya üzerindeki en güvenilir 5. Kripto para borsası olan OKX Türkiye’de faliyete geçtikten sonra Binance’ye rakip olmak ve daha fazla müşteri kaznamak için yeni kampnayası duyurdu. 25 milyon müşteri yasısına ulaşmış OKX referens kodu kapsamında arkadaşını davet eden kişilere 50 dolar tutarında gizimle kutu hediye etmiştir.

Geçen hafta sitemizde yaptığımız duyuru ile üye olan ve kimliğini doğrulayan herkese 250 TL çekilebilir tutar hediye eden OKX şu an için bu kampanyayı bitirmesine karşın Gizemli kutu etkiliğini devam ettirmektedir. Hemen OKX referens kodu ile üye olarak sizlere gizimle kutudan 50 dolara kadar para kazanabilirsiniz.

OKX Davet Kodu Nedir?

OKX davet kodu veya olarak OKX referans kodu nedir sorusuna cevap vermek gerekirse hem gizimle kutu hemde %20 daha az komisyon ödemek için https://www.okx.com/tr/join/93754419 bu linke tıklayarak üye olabilir yada OKX referans kodu olarak 93754419 kullanabilirsiniz.

OKX TR Referans Kodu 2024

OKX TR Refrans kodu ile üye olup hemen 250 TL Çekilebilir bakiye kazanmak için sizlere vereceğim bağlantı linkini kullanabilirsiniz. Bu linke tıklayarak https://tr.okx.com/join/83113293 hemen üye 250 TL kazanabilirsiniz. 250 TL ödül sadece verdiğim link ile üye olan kullanıcılara özeldir. OKX TR referans kodu ile üye olmayan kullancılar kampanyadan yararlanamazlar.

OKX TR Referans Kodu 83113293 TIKLA, ÜYE OL
OKX Global Referans Kodu 93754419 TIKLA, ÜYE OL

OKX Gizemli Kutu Nasıl Alınır

Yeni üyelere hoş geldin hediyesi olarak verilen gizimle kutu sadece kimlik doprulaması sonrası aktif olmaktadır. Gizemli kutudan hediye kazanmak için https://www.okx.com/tr/join/93754419 linke tıklayıp üye olmanız gereklidir. Linke tıklamadan üyelik işlemlerinde gizimle kutu verilmemektedir.

Üye olduktan sonra kimlik doğrulaması yapmanızın ardından sol köşede bulunan kare kutuya tıklayın ve açılan sayfada Referans Programı linkine tıklayarak gizimli kutunuzu hemen açın. Ayrıca ilk para yatrıdıktan sonra 2. gizimli kutu açma hakkı elde edersiniz.

Üyelik sonra 7 gün içerisinde kimlik doğrulaması yaapılmadığında Gizemli Kutu hakkınız yok olur. Ayrıca 14 gün içinde tek seferde en az 50 USDT değerinde bir kripto yatırma veya kripto satın alma işlemi yaptığında hem daver eden hemde üye olan kişi ek 50 USDT kazanır.

OKX Referans Kodu İle Üyeliğin Avantajları

OKX Referans Kodu ile üye olmanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Normal üyeliklerde her hangi bir indirim yad avantaj bulunmaz iken OKX Referans Kodu üye olduğunuzda süpriz hediyelerin yanında komisyon indirimi kazanırsınız.

OKX TIKLA ÜYE OL
Davet kodu 93754419
Komisyon indirimi %20 en yüksek komisyon indirimi
Geçerlilik süresi Ömür boyu
Üyelik bonusu 100$’lık hoş geldin bonusu
Kimlik doğrulama istiyor mu? Evet

Yukarıdaki işlemlerin yanında ek olarak 50 Dolar hediye gizemli kutu hakkı elde edersiniz.

Binance TR üyeliğiniz yoksa üye olup 10 dolar kazanmak ve kimlik doğrulaması yaparak 6 dolar olmak üzere 16 dolar kazanmak için https://www.trbinance.com/account/signup?ref=L4481P84 bu link üzerinden hemen üye olabilirsiniz. 16 Dolar üyelik ödülü için detaylı bilgi Binance TR Refrans Kodu yazısını tıklayarak öğrenebilirsiniz. Kampanya 500 kişi ile sınırlı olduğu için aceleye etmeyi unutmayın.

Okex Referans Kodu Nerede

OKX Refrans kodu uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol köşede bulunan kare lnike tıklayınız ve açılan sayfada Referans Kodu yazısına yıkladığınızda hem devat linki hemde referans kodu karşınıza çıkacaktır.

OKX Referans Kodu Değiştirme

OKX Refrans kodu üye olduktan sonra değiştirme yada silme işlemi yapılmamaktadır. Üye olduktan sonra referans kodu değişmediği için mutlaka bilmediğiniz ve güvenli olmayan kişilerin referans kodunu kullanmayınız. Sitemizde referans kodu incelenerek ve gerçekten hediye verdiğini test ettikten sonra sizinle paaylaşılmaktadır.

OKX Güvenli Mi

Evet güvenilir ve denetlenen kripto borsalarından biridir. Binance’den sonra en hızlı yükseleyen ve kullanıcı sayısını artıran OKS artık bir çok kripto para işlemleri yapan kişiler tarafından önerilmektedir.

OKX Komisyon Oranları

OKS Komisyon oranı diğer borsalara göre daha düşüktür. Örnek vermek gerekirse 1000 dolarlık işlem yaptığınızda ödeyeceğiniz komisyon oranı %0.1’dir. Ayrıca size verdiğim link ile üye olduğunuzda bu komisyon oranı tekrar hesabınıza iade olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu