Fiyatı Nedir

BİM Islak Mendil Fiyatı (Güncel Fiyat)

BİM Islak Mendil Fiyatı 2024; Islak mendiller hayatımızın her alanında önemli bir yer almaktadır. Evde, ofiste, çantalarımızda her yerde ıslak mendil gereklidir. 2024 yılında başlayan zam yağmurları ıslak mendil fiyatlarını da etkilemiştir. Bu durum vatandaşları ıslak mendilin hangi marketlerde ucuz olduğunu araştırmaya yöneltmiştir.

BİM marketler yapılan zamlara rağmen bütün ürünlerde olduğu gibi ıslak mendilde de çok fiyat artışı yapmamıştır.

Aşağıdaki yazımızda BİM marketlerde satılan ıslak mendil markaları ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİM Islak Mendil Fiyatı Ne Kadar?

Islak mendiller hayatımızın her anında vardır ve hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Son dönemlerde yaşanan virüs etkisiyle insanlar temizliğine daha çok dikkat etmektedir. Kolonyaların olmadığı yerde dezenfekte işlemi için ıslak mendiller kullanılmaktadır.  BİM marketlerde 3 farklı markada ıslak mendil satılmaktadır. Aşağıda BİM marketlerde satılan ıslak mendil fiyatları ve markaları yer almaktadır.

  • 100’lü Family Islak Mendil Fiyatı -> 39 TL
  • 3’lü Cep Boy Ivory Islak Mendil Fiyatı -> 25 TL TL
  • 180’li Jenny Willy Islak Mendil Fiyatı -> 165 TL

BİM Family Islak Mendil Fiyatları

BİM marketlerde satılan Family ıslak mendil fiyatları diğer markalara göre daha uygundur. Family ıslak mendil içerisinde 100 adet bulunmaktadır. Aşağıdaki Family ıslak mendil fiyatları ile ilgili detaylar yer almaktadır.

  • 100’lü Family Islak Mendil Fiyatı -> 39 TL

BİM Üçlü Islak Mendil Fiyatı

BİM marketlerde büyük boy ıslak mendil ve yanınızda taşıyabileceğiniz 3’lü ıslak mendiller bulunmaktadır. BİM marketlerde satılan üçlü ıslak mendil fiyatı ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

  • 3’lü Cep Boy Ivory Islak Mendil Fiyatı -> 25 TL

BİM Jenny Willy Islak Mendil Fiyatı

Bebeklerin derisi oldukça hassastır. Bu nedenle anneler ıslak mendil seçerken doğal içerikli ve cilt hassaslığını dikkate alan seçimler yapmaktadır. BİM marketler zinciri tarafından üretilen Jenny Willy ıslak mendil annelerin istediği bütün özellikleri taşımaktadır. Fiyatı ve kalitesi nedeniyle anneler tarafından tercih edilen Jenny Willy ıslak mendil fiyatı aşağıda yer almaktadır.

  • 180’li Jenny Willy Islak Mendil Fiyatı -> 165 TL

BİM Islak Mendil Ne Kadar?

  • Blume Kağıt Mendil 3 Katlı (10’lu) 25,50 TL
  • Family 100’lü 24,75 TL
  • Sleepy Temizlik Havlusu 50’li 33,50 TL 

BİM Islak Mendil Fiyatları Güncel Mi?

BİM Family ve Ivory ıslak mendil fiyatları günceldir. Gıda ürünlerine göre daha az fiyat değişikliği olsa bile ıslak mendil fiyatları da belirli aralıklarla değişmektedir.

BİM bazı dönemlerde müşterilerine indirim yapmaktadır. Yapılan indirimleri https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak veya en yakın BİM şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu