Fiyatı Nedir

BİM Yumurta Fiyatları (15’li ve 30’lu) Güncel

BİM Yumurta Fiyatları 2024; En çok tüketilen gıda ürünlerinden biri olan yumurta artan fiyatı ile beraber en çok araştırılan ürünlerden biridir. Zincir marketler içerisnde en ucuz yumurta satışı Bim mağazalarında bulunmaktadır.

Bu senenin en çok artan ürünü olan Bim Yumurta fiyatı aşırı fiyat yükselmesine karşın en çok indirim yapılan ürünlerden biridir. BİM 15’li ve 30’lu yumurta fiyatları güncel olarak sizler için takip ederek araştırdık. Bili Bili yumurta markası ile BİM mazağalarında satılan bu yumurta gelen talepler doğrultusunda BİM organik yumurta satışına başladı.

Bim mağazalarında 2 farklı çeşidi bulunan yumurta Bili Bili ve Çoşkun markalı yumurtalardır. İşte BİM yumurta fiyatları 2024, BİM Koli yumurta ne kadar sorusunu cevabı.

Bim Yumurta Fiyatı 2024

BİM kensine ait olan Bili Bili markası ve organik yumurta olan Çoşkun yumurta markası ile satış yapmaktadır. Belli dönemlerde indirim uygulanan yumurta fiyatları güncel olarak Bim mağzalarında aşağıdaki fiyata satılmaktadır. En çok satılın Bili Bili 15’li ve Bili Bili 30’lu yumurta fiyatı ise;

Bim Yumurta Çeşidi Fiyatı
6’lı Organik Yumurta Fiyatları Bim 62 TL
Coşkun Organik Yumurta 10’lu 98 TL
Bim Bili Bili Yumurta Fiyatı (15’li) 60 TL
Bim 30’lu Yumurta Fiyatı 2024 (Bili Bili) 116 TL

Bim 30’lu Yumurta Fiyatı 2024

Temel besinlerden biri olan Yumurta mutlaka öğünlerde tüketilmesi gereken gıdalardan biridir. BİM Mağazalarına gidildiğinde bir çok kişi ilk olarak BİM yumurta fiyataları ne kadar araştırma içerisine girmektedir.

BİM 30’lu yumurta fiyatı 116 TL olarak satılmaktadır.

Geçen ay fiyatı uygun olmasına karşın gelen zamlar ile beraber yumurta fiyatı ciddi oranda artış göstermiştir.

Bim 15’li Yumurta Fiyatları

BİM 15’Lİ Yumurta fiyatı hakkında bilgi vermek gerekirse 15’li yumurta fiyatı geçen ay 55 TL olarak satılırken bu ay fiyat değişikliğine uğrayarak zamlardan etkilenmiştir. BİM 15’Lİ Yumurta fiyatı 65 TL olarak satılmaktadır.

Bili Bili 15’li Yumurta fiyatı tüm BİM Mğazalarında 65 TL etiket fiyatı ile satılmaktadır.

BİM 6’lı Yumurta Fiyatı

Günlük tüketim için tercih edilen BİM 6’lı yumruta fiyatı organik yada Bili Bili markası tercihlerine göre değişiklik göstermektedir. İşte 6’lı yumurta fiyatı

  • BİM Bili Bili 6’lı Yumurta Fiyatı 32 TL
  • BİM Çoşkun Organik Yumurta 48 TL

BİM Organik Yumurta Fiyatı

Organik yumurta tüketmeyi tercih eden kişilerin ilk tercihi BİM Çoşkun organik yumurta olmaktadır. Organik yumrta fiyatı ise;

  • Bim Organik 6’lı Yumurta Fiyatı 48 TL
  • Bim Organik 10’lU Yumurta Fiyatı 90 TL
  • Bim Organik 15’li Yumurta Fiyatı 120 TL

BİM 1 Koli Yumurta Ne Kadar

BİM 1 Koli yumurta fiyatı güncel olarak tüm BİM mazağalarında 116 TL satılmkatadır. Belli aralıklarda indirime giren BİM 1 Koli Yumurta Fiyatı değişiklik göstererek daha ucuza satılmaktadır.

  • BİM 1 Koli Yumurta Fiyatı 116 TL
  • Bili Bili 30’lu Yumurta Fiyatı 116 TL

Bili Bili Yumurta Ne Kadar

BİM markası olan Bili Bili en çok talep gören yumurtadır. Genelde Bili Bili 30’lu Yumurta en çok satılan ürünlerin başında gelmektedir. Geöen ay indirime giren Bili Bili Yumurta fiyatı güncel olarak;

  • Bili Bili 30’lu 53-63 gr Yumurta 116 TL
  • Bili Bili 15’li 63-72 gr Yumurta 60 TL

BİM Yumurta Zam Geldi Mi

Yumurta fiyatı arz talep durumuna göre değişiklik göstermesine karşın fiyatı hızlıca yükselmketedir. Ancak BİM yumurta fiyatlarına zam gelmsine kaşın indirimli olarak en uygun yumurta satan mağazalardan biridir.

Sizlere bu yazımızda BİM Yumurta Fiyatları 2024, BİM 1 Koli Yumurta Ne Kadar? hakkında bilgi vermeye çalıştım. Güncel fiyatlar için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu