Fiyatı Nedir

BİM Muz Fiyatı Ne Kadar? BİM İthal Muz Ne Kadar?

BİM Muz Fiyatı Ne Kadar? BİM İthal Muz Ne Kadar? En çok sevilen meyve ve tercih edilen meyvelerden biri muzdur. Fakat son dönemde artan gıda fiyatları muzu da etkilemiştir. Bu durum tüketicileri fiyat araştırması yapmaya yönlendirmiştir.

BİM marketler zincirinde muz fiyatları diğer marketlere oranla daha uygundur.  İthal muz ve yerli muz olmak üzere iki farklı türde muz satışı yapılmaktadır.

İthal muz, yerli muza göre daha uygundur. Eğer ithal muz almak için bütçeniz yeterli ise, tercih edebilirsiniz. Yerli muz fiyatları ithal muza göre daha uygundur.

Aşağıdaki yazımızda BİM marketlerde satışı yapılan ithal ve yerli muz fiyatları yer almaktadır.

BİM Marketlerde İthal Muz Var Mı?

BİM marketlerde ithal muz var mu? Sorusunun  cevabı vatandaşlar araştırılmaktadır. İthal muz ülkemizde üretilene göre daha büyük ve lezzetlidir. Bu nedenle tüketiciler BİM marketlerde muz olup olmadığı merak etmektedir.  BİM marketler ithal ve yerli muz çeşitleri bulunmaktadır.

BİM İthal Muz Fiyatı 2024

BİM marketlerinde satılan ithal muz fiyatları kurlardan etkilenmektedir. İthal edilen muz fiyatlarını belirleyen etmen döviz fiyatlarıdır.

Muz fiyatlarını üretici belirlememektedir. Aradaki kişiler muz fiyatlarının belirleyicisidir. Aşağıda BİM marketlerde satılan ithal muz fiyatları yer almaktadır.

  • 1 kg. BİM İthal Muz Fiyatı -> 65 TL

BİM Yerli Muz Fiyatı

İthal muz fiyatlarına göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Fakat ithal muza göre daha küçük ve tatsızdır. Bu nedenle fiyatı düşüktür. Aşağıda BİM marketlerde satılan yerli muz fiyatı yer almaktadır.

  • 1 kg. Yerli Muz Fiyatı ->35 TL

BİM Muz Fiyatı 2024

BİM Mağazalarında hem yerli muz hem ithal muz satışı yapılmaktadır. Muz mağazalarından satılan muzun fiyatı ise;

  • 1 kg. BİM İthal Muz Fiyatı -> 65 TL
  • 1 kg. Yerli Muz Fiyatı ->35 TL

BİM Muz Fiyatları Güncel Mi?

Yazımızda belirtlilen muz fiyatları günceldir. Ekonominin durumunda göre fiyatlarda değişiklikler olabilmektedir. Bazı dönemlerde BİM marketler zinciri indirim yapmaktadır. Yapılan indirimleri ve fiyat değişikliklerini https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak veya en yakın BİM şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu