Fiyatı Nedir

Bim Sosis Fiyatı Pınar, Namet, Tombik

Bim Sosis Fiyatı 2024 Pınar, Namet, Tombik 2024; Kahvaltı sofraların vazgeçilmezi olan sosiste yapılan zamlardan payını almıştır. Bu nedenle birçok kişi alışveriş yapmadan önce en ucuz ürünlerin hangi markette alınacağının araştırmasını yapmaktadır.

Sosis hem çocukların hem de yetişkinlerin en çok sevdiği yiyeceklerdir. Sosis tüketicileri markaya ve fiyata göre tercihlerini yapmaktadır. BİM marketler fiyat uygunluğu ve kalitesi nedeniyle başta gelen marketlerdendir. BİM marketlerde satılan sosisler hem ucuz ve lezzetlidir.

Aşağıdaki yazımız BİM marketlerde satışı yapılan sosisler ve fiyatları yer almaktadır.

BİM Markette Hangi Marka Sosisler Satılır?

BİM marketlerde çeşit çeşit sosis markası bulunmaktadır. Namet, Pınar Tombik markalarının BİM marketler zincirinde satışı yapılmaktadır. Tombik markası BİM marketlerine ait olan bir markadır ve diğerlerine göre daha uygun fiyatlıdır.

Farklı damak zevkine hitap eden dana sosis, hindi sosis be piliç sosis ürünleri satılmaktadır. Damak zevkinize ve bütçenize göre tercihlerinizi yapabilirsiniz.

BİM Sosis Fiyatları

Sosisin birçok farklı markası ve çeşidi bulunmaktadır. BİM markette satılan sosis fiyatları markaya göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda BİM marketlerde satılan güncel sosis fiyatları yer almaktadır.

  • 130 gram Pınar Hindi Kokteyl Sosis Fiyatı -> 82 TL
  • Pınar Dana Sosis Fiyatı -> 260 TL
  • 350 gram Namet Dana Kokteyl Sosis Fiyatı -> 130 TL
  • 500 gram BİM Tombik Sosis Fiyatı -> 92 TL
  • Maret Hindi Sosis Fiyatı -> 70 TL

BİM Tombik Sosis Fiyatı

BİM marketler zincirinin kendi markası olan Tombik sosis birçok kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir. Tombik sosis ile birbirinden lezzetli yemekleri yapabilirsiniz. Tombik sosis fiyatı diğer markalara göre daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle tercih sebebi olmaktadır. Yapılan zamlar Tombik sosis fiyatlarını etkilese de, diğer markalara göre uygun fiyatını korumaktadır. Aşağıda BİM yalnızca BİM marketlerden alınabilecek Tombik sosis fiyatları yer almaktadır.

  • 500 gram BİM Tombik Sosis Fiyatı -> 92 TL

BİM Tombik Sosis Kaç Kalori?

Diyet yapanlar ve kilosuna dikkat eden tüketiciler tarafından kaç kalori sorusunun cevabı merak edilmektedir.

1 paket Tombik sosiste 15 gr. yağ, 5,5 gr. karbonhidrat ve 10 gr. protein bulunmaktadır. Tombik sosisin 100 gramı 197 kaloridir.

BİM Pınar Sosis Fiyatı

BİM marketlerde ve diğer marketler de satılan pınar sosis en çok tercih edilen markalardandır. Pınar sosis fiyatları BİM marketlerde diğerlerine göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Aşağıda BİM marketlerde satılan Pınar sosis fiyatı yer almaktadır.

  • 130 gram Pınar Hindi Kokteyl Sosis Fiyatı -> 82 TL
  • Pınar Dana Sosis Fiyatı -> 260 TL

BİM Pınar Sosis Kaç Kalori

Pınar Dana Sosis %100 dana eti kullanılarak yapılmaktadır. Pınar markalı dana sosis içerisinde 19 gram protein, 15 gram yağ ve 3,5 gram karbonhidrat bulunmaktadır

BİM Namet Sosis Fiyatı

Namet sosis BİM marketlerde ve diğer marketlerde satışı yapılan markalardandır. Aşağıda güncel BİM marketlerde satışı yapılan Namet sosis fiyatı yer almaktadır.

  • 350 gram Namet Dana Kokteyl Sosis Fiyatı -> 70 TL

BİM Maret Hindi Sosis Fiyatı

Maret markalı sosiste diğer marketlerde ve BİM marketlerinde satılmaktadır. BİM marketler diğer marketlere göre daha uygun fiyata satış yapmaktadır. Aşağıda BİM marketlerde satışı yapılan Maret markalı sosis fiyatı yer almaktadır.

  • Maret Hindi Sosis Fiyatı -> 45 TL

BİM Sosis Fiyatları Güncel Mi?

Yazımızda belirtilen sosis fiyatları günceldir. Fakat fiyatlar diğer gıda ürünleri ile doğru orantılı olarak artış göstermektedir. BİM marketlerde yapılan indirimleri https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

İndirimleri ve değişen fiyatları takip etmenin diğer yöntemi ise, en yakın BİM şubelerini ziyaret etmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu