Fiyatı Nedir

Suvla Şarap Fiyat Listesi Migros ve Carrefour

Suvla Şarap Fiyatı 2024; Suvla şarap en çok tercih edilen ve en fazla satışı yapılan şarap ürünlerindendir Son dönelerde suvla şarap üretiminde büyük bir artış yaşanmıştır.

Şarap tüketicileri tarafından en çok merak edilen sorulardan biri suvla şarap fiyatlarıdır. Suvla şarap fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli nokta içerisinde bulunan ürünlerdir. Suvla şarap üzüm, kiraz gibi çeşitli ürünlerin karışı ile elde edilmektedir.

Suvla şarap fiyatları 150 TL – 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Suvla şarabın beyaz şaraptan, pembe şaraba kadar farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Suvla şarap markası Selim Zafer Ellialtı tarafından kurulmuş ve zamanla en çok tercih edilen şaraplar arasındaki yerini almıştır. Suvla şarapları Gelibolu yardım adasında üretilerek piyasaya sürülmektedir.  Kalitesi, lezzeti ve çok tercih edilmesi gibi durumlardan dolayı bir yıl içerisinde 22 ödül almıştır. Suvla şaraplarının tercih edilen bir şarap markası olduğunu, ilk yılda 200 ton üretilirken, üretimi bir yılda 650 tona üretim artmasından anlayabilirsiniz.

Aşağıdaki yazımızda güncel Suvla şarap fiyatları yer almaktadır.

Suvla Şarap Kaliteli Mi?

Şarap tüketimi yapan vatandaşlar kalitesine göre tercih yapmaktadır. Bu nedenle Suvla şaraplar en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Suvla şarabın kalitesi içersinde bulunan ürünlere ve fiyata göre değişmektedir. Kaliteli bir şarap tüketmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile Suvla şaraplarını tercih edebilirsiniz.

Suvla Şarap Fiyatları

Suvla şarap fiyatları içerisinde bulunan ürün çeşidine göre değişmektedir. Her damak zevkine uygun ve her bütçeye uygun şaraplar bulunmaktadır. Aşağıda güncel Suvla şarap fiyat listesi yer almaktadır.

 • 75cl Suvla Blush Rose Şarap Karasakız Fiyatı -> 480 TL
 • 75cl Suvla Chardonnay Beyaz Şarap Fiyatı -> 610 TL
 • 75cl Suvla Kınalı Yapıncak Şarap Fiyatı -> 490 TL
 • 75cl Suvla Reserve Roussanne Marsanne Beyaz Şarap Fiyatı -> 1100 TL
 • 75cl Suvla Rose Şarap Fiyatı -> 440 TL
 • 75cl Suvla Cabernet Sauvignon ve Merlot Şarap Fiyatı -> 1200 TL
 • 75cl Suvla Clairet Rose Şarap Fiyatı -> 450 TL
 • 75cl Suvla Sır Kırmızı Şarap Fiyatı -> 580 TL
 • 75cl Suvla Kirte Kırmızı Şarap Fiyatı -> 700 TL
 • 75cl Suvla Narince Beyaz Şarap Fiyatı -> 510 TL
 • 75cl Suvla Tatlı Solaris Şarap Fiyatı -> 480 TL
 • 75cl Suvla Kalecik Karası Kırmızı Şarap Fiyatı -> 542 TL
 • 75 cl Suvla Boğazkere & Öküzgözü Şarap Fiyatı -> 470 TL

Suvla Şarap Yorumları

Suvla şarap tüketiciler almadan önce “Suvla Şarap Nasıl?” sorusunun cevabını merak etmektedir. Suvla şarap tüketicileri tadının lezzetli olduğunu belirtmektedir. Her bütçeye uygun Suvla şarap bulunmaktadır.

Tüketiciler Suvla şarabın Türkiye’de üretilen en iyi şaraplar arasında yer aldığını belirtmektedir. Damak zevkinize uygun olan şarapları deneyerek tercih edebilirsiniz.

Suvla Şarap Fiyat Listesi Güncel Mi?

Yukarıda belirtilen fiyat listesi günceldir. Fakat fiyatlarda ekonominin durumuna göre sık sık değişmeler olmaktadır. Yapılan değişiklikleri alkol satışı yapılan yerleri ziyaret ederek veya web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu