Kripto Para Piyasası

Binance Hesap Silme ve Binance TR Hesabı Kalıcı Silme Linki

Binance Hesap Silme ve Binance TR Hesabı Kalıcı Silme Linki 2024; Dünya üzeriden en çok kullanıcıya sahip olan Binance üye olduktan belli bir süre sonra üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız sizlere adım adım Binance üyelik silme ve hesap kapatma yöntemini sizlere paylaşacağım.

Artık hesap Binnace hesabını kullanmak istemiyorsanız ve Binance hesabını kalıcı olarak silmek istiyorsanız detayları yazımızda bulabilirsiniz. Hem binance hem de Binance TR hesap silmek için Binance TR hesap silme linki detayları yazımızda.

Binance Hesap Silme 2024

Geçen yıl yapılan araştırmaya göre en güvenilir Kripto borsalarından biri olan Binance sadece ülkemizde değil Dünya üzerinde en çok tercih edilen borsalarından biridir. Binance hesabınızı devre dışı bırakabileceğiniz gibi dilerseniz kalıcı olarak kapatabilirsiniz.

Binance Hesabı Kalıcı Olarak Silme

Her ne kadar bir çok kişinin üye olmak için ilk tercihi Binance olmasına karşın bazı kullanıcılar belli bir dönem sonrası Binance hesabı kalıcı olarak silmek isteyebilirler.

Binance hesabını kalıcı olarak silmek için;

 • Binance uygulaması yada bilgisayardan Binance web sitesine giriş yapın
 • Sol Üst köşede bulunan Profil resmine tıklayın
 • Yeni açılan sayfada en üstte kullanıcı adınızın yanında bulunan ok işaretine tıklayın
 • Yei açılan sayfada Güvenlik linkine tıklayın
 • Sayfayı aşağı doğru kaydırın
 • Hesabı Yönet yazısını bulup tıklayın
 • Açılan sayfada 2 seçenek göreceksiniz
 • Hesabı devre dışı bırak ve Hesabı sil seçeneğinden dilediğiniz seçin
 • Uygun olan seçim işlemine tıklayın
 • Hesabı kalıcı olarak silme seçeneğini seçerseniz silme nedenizi belirtin
 • Son olarak karşınız açıkan metni okuyun ve onaylayın
 • Son adım olarak tamma tuşuna basarak hesabınızı kapatabilir yada kalıcı olarak silersiniz.

Hesabı devre dışı bıraktığınızda belli bir dönem sonra hesabınızı tekrar aktif etme şansınız bulunmaktadır. Ancak Binance kalıcı hesap silme işlemide işlem geri alma yada iptal seçeneği olmadığından hesap silerken bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Binance TR Kalıcı Hesap Silme

Binance TR Hesap Silme ve Hesap Kapatma; Ülkemizde en çok kullanılan ve tercih edilen Kripto borsalarından biri olan Binance üye sayısını ciddi oranda arttırmasına karşın bazı kişiler açtıkları üyelikleri silmek istemektedirler.

Binance hesabınızı sildiğinizde Binance TR hesabınız silinmez eğer Binance gibi Binance TR hesabınızı silmek istiyorsanız aynı şekilde Binance TR uygulaması yada web sitesi üzerinden hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Binance TR hesabı devre dışı bırakmak yada silmek için adım adım aşağıdaki işlemleri yaparak hesabınızı kalıcı olarak silmeniz mümükün.

 • Telefonunuzdan Binance TR hesabınıza giriş yapan
 • Sağ köşede bulunan profil linkine tıklayın
 • Yan sekmede açılan Güvenlik yazısına tıklayın
 • Yeni açılan sayfada en alttta bulunan Hesabı Yönet yazısına tıklayın
 • Karşınıza çıkan Hesabı Sil yazısına tıklayın
 • Hesabı silmeden önce açıklamayı okuyun
 • Alt kısımda bulunan Müşteri hizmetlerine bağlan yazısına tıklayın
 • Açılan sayfada canlı destek ekibine hesap silme yazarak işlemini tamamlayın

ÖNEMLİ: Binance TR hesabınızı silmek için mobil uyugulamadan giriş yapmanız gereklidir. Binance hesabını devre dışı bırakmak için Binance TR web sitesine giriş yapmalısınız.

Binance Hesap Silme Linki

Binance hesap silme linki yada Binance hesabı devre dışı bırakmak için https://www.binance.com/tr/my/security/account-activity bu linke tıklayarak açılan sayfadan hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Binance hesabınızı kalıcı olarak silmek için mobil ugulama üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz.

İster Binance olsun isterse Binance TR hesabı silme işlemi sadece monbil uygulama üzerinden yapılmaktadır. Binance web sitesinden sadece hesabı devre dışı bırakabilirsiniz.

Binance TR Hesap Kapatma

Binance TR hesap kapatma işlemi yapmaya karar verdikten sonra Binance TR mobil uygulaması üzerinden çok hızlı ve kolay şekilde hesabınızı dilediğiniz gibi kapatabilirsiniz. Yukarıda adımları takip ederek Binance TR hesabınızı dakikalar için silebilir ve kapatabilirsiniz.

Binance Hesap Silme Çıkmıyor

Bir çok kullanıcı Binace hesap silme işlemi için hesap silme yazısının çıkmadığını dile getirmiştir. Bianance hesap silme ve Binance hesap kalıcı kapatmak için bu işlemi mobil uygulama üzerinden yapmanız gereklidir. Binance bilgisayardan giriş yaptığınız hesap silme çıkmaz Bilgisayardan giriş yapıldığında sadece hesabı devere dışı bırak uyarısını görürüsünüz.

Binance Hesap Silme Kaç Gün Sürer

Binance hesap silme işlemi için talep girişi yaptıktan sonra ortalama olarak en geç 48 saat içerisinde tüm verileriniz kalıcı olarak silinir. Ancak hesabınız tekrar aktif etmek istiyorsanız 2 saat içerisinde müşteri temsilci ise görüşrek açabilirsiniz.

Binance hesabı tamamen silme işlemi yapmadan önce bu işlem için mutlaka çok iyi karar vermelisiniz.

Binance Hesabı Kapatıldıktan Sonra Tekrar Açılır Mı

Binance hesabı kapatıldıktan sonra hesabın tekrra aktif olması yada açılması için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gereklidir. Bnance hesabını kapattıktan sonr ayeni hesap ile üyelik açtığınızda kimlik doğrulama işleminde hata aalırsınız ve hesabınız onaylanmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu