Kripto Para Piyasası

Binance TR Üyelik Nasıl Yapılır? Binance Üye Olamıyorum

Binance TR Üyelik Nasıl Yapılır? Binance Üye Olaamıyorum 2024; Kripto para piyasında en çok tercih edilen borsların başında Binance gelmektedir. Üeylik sayısı bakımından 200 milyonu aşan kullanıcı bulunan Binance geçen yıl yapılan bir araştırmaya göre en güvenilir kripto para borsası seçilmiştir.

Binance üye olmanın başında güvenilir olmasının yanında alım satım işleminin kolay olması ayrıca banka hesabınızdan kolay şekilde para gönderimi yapmak dahil bir çok işlemi hızlı ve sorunsuz yapılması tercih sebebidir.

Binance TR yeni üyeliklerde 100 USDT kadar hediye paranın yanında mobil uygulaması içerisinde bulunan çekiliş ve yarışmalardan USDT kazanmak için https://www.trbinance.com/account/signup?ref=L4481P84 bu link üzerinden hemen hesap açarak üye olabilirsiniz.

Binance ve Binance TR hesabı açmayı düşünüyorsanız ve nasıl yapacağınızı bilyorsanız sizlere adım adım Binance TR hesabı açma işlemi hakkında detaylı bilgi vermeye çalaışaacağım. Ayrıca Binance üye olamıyorum diyorsanız yaşadığınız soruların cevabı yazımızda.

Binance TR Üye Nasıl Olunur?

Kripto para piyasasına giriş yapmak isteyen bir çok kişinin ilk tercihi olan Binance TR kayıt olarak Kripta para al sat, Vadeli işlem, P2P yada yatırım yapmak için uygun bir borsadır.

Binance TR Hesabınız yoksa hemen üye olarak hem ödül kazanmak hem de al sat işlemlerde komisyon ödememek için https://www.trbinance.com/account/signup?ref=L4481P84 size verdiğim bu linki kullanabilirsiniz. Ayrıca ilk üye olduğunuzda 10 dolarak üyelik bonusu kimlik doğrulaması yaparak ise 6 dolar toplamda 16 dolar kazanmak için yapmanız gereken tek şey size verdiğim link üzerinden kayıt olmak.

İşte adım adım Binance TR Üye olam işlemi;

 • Binance TR üye olmak için TIKLAYINIZ
 • Karşınıza üye ol sayfası çıkacaktır
 • E-Posta adresi ve Telefon numaranızı girin
 • Şifrenizi belirleyin ve onaylamak için şifrenizi tekrar girin
 • Referans Kimliği kısmında L4481P84 yazması gereklidir. (Hediye Kazanmak ve Komisyon İndirimi İçin Gereklidir)
 • Kişisel Bilgilerinizi doğru olacak şekilde dikkatli doldurun
 • Ad, Soyad ve Doğum Tarihinizi Gün/AY/Yıl olacak şekilde girin
 • Vatandaşlık seçeneği Türkiye Vatandaşlığı
 • Uyruk ise Turkey(Türkiye) seçilmelidir
 • TC Kimlik numarasını girin
 • Alt kısımındaa bulunan kutucukları okuyup onaylayın
 • Son olarak tüm bigileri kontrol edip KAYIT OL yazısına tıklayın.

Artık kayıt olma işlemi tammalanmıştır. Hesabınıza üye olurken verdiğiniz e-posta adresi ve telefon numarası ile giriş yapabilirsiniz. Binance ve Binance TR uygulamasını telefonunuza indirip üye girişi yapabilirsiniz.,,

Binance TR Hesap Açma

Binance TR hesap açam işleminde mutlaka e-posta adresi, telefon numarası ve kişisel bilgilerin doğru olması çok önemlidir. Hediyeler, Bedava bonuslar ve komisyonlardan indirim kazanmak için Binance TR hesap açtıktan sonra KYC yani Kimlik doğrulaması ve Selfie çekip göndermeniz gereklidir.

Binance TR hesap doğrulama sadece Binance özel bir işlem değildir. Hangi borsaya üye olursanız olun sizden güvenlik için kimlik dorulaması talep edilmektedir.

Binance TR Yabancı Uyruklu Kayıt

Ülkemize gelen yabancı uyruklu kişiler yada turistler Binance hesabının yanında Binance TR hesabı açmak istemektedirler. Binance TR hesabı açmak isteyen Yabancı uyruklu kişiler ve Mavi kart sahibi kişiler aşağıdaki adımları takip ederek binance tr hesabını açarak kullanmaya başlayabilirler.

 • Binance TR üye olmak için TIKLAYINIZ
 • Karşınıza üye ol sayfası çıkacaktır
 • E-Posta adresi ve Telefon numaranızı girin
 • Şifrenizi belirleyin ve onaylamak için şifrenizi tekrar girin
 • Referans Kimliği kısmında L4481P84 yazması gereklidir. (Hediye Kazanmak ve Komisyon İndirimi İçin Gereklidir)
 • Kişisel Bilgilerinizi doğru olacak şekilde dikkatli doldurun
 • Ad, Soyad ve Doğum Tarihinizi Gün/AY/Yıl olacak şekilde girin
 • Vatandaşlık seçeneği Yabancı Uyruklu
 • Uyruk ise Vatandaşı olduğunuz ülkeyi seçin
 • TC Kimlik alanına 9 ile başlayan numarayı girin
 • Alt kısımındaa bulunan kutucukları okuyup onaylayın
 • Son olarak tüm bigileri kontrol edip KAYIT OL yazısına tıklayın.

Binance TR Yabancı uyruklu kişiler yukarıdak adımları takip ederek üyelik işlemlerini tamamlayabilir. Üye olduktan sonra kimlik yada posaport ile kimliğinizi doğrulayabilirsiniz. Üyelik yada kimlik doğrulama işlemde hata alıyorsanız https://www.binance.com/tr/chat linke tıklayarak sorunuzu çözebilirsiniz.

Binance TR Kayıt Olamıyorum

Binance tr kayıt olamıyor ve Binance TR hesap açamıyorum sorusu bir çok kişinin karşılaştığı ve üye olurken aldığı hatalardan biridir. Binance TR kayıt olamıyorum diyorsanız bunun en büyük nedenlerinden biri kayıt işlemi sırasında e-posta adresi yada telefon numarası ile daha önce kayıt olunmasıdır. Eğer Binance TR hesabınız varsa ve bilgileri hatırlamıyorsanız canlı destek ile iletişime geçmelisiniz.

Binnace TR kayıt olamıyorum sebeplerinden biride Binance TR kimlik “kimlik bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz” hatasıdır. Yaşınızın 18’den küçük olması verdiğiniz bilgilerin yanlış olması üye olurken hata olmanıza neden olur.

Binance TR Kayıt Olmak Güvenli Mi

Güvenilir kripto para borsası arayanların genelde ilk tercihi güvenlik ve gizliliktir. Binance ve Binance TR sadece ülkemizde değil Dünya üzerinden kendini kanıtlamış en güvenilir borsalardan biridir. Kurulduğu güncen beri müşteri menuniyetine ve güvenliğe oldukça fazla önem veren Binance kesinlikle en güvenilir borsalardan biridir.

Binance Kayıt Olma Ödülü

Bir çok borsa kayıt olma işlemlerinden kullanıcıların bir çok hediye ve ödül vermektedir. Bu ay itibari ile Binance TR Yeni üyelik bonusu ve çekilişe katılmak için Binance TR Üye Olan Herkese Bonus 2024 yazısını inceleyebilirsiniz.Ayrıca Binance TR kayıt ödülü kazanmak için Binance TR Ödüllü Üyelik linkine tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Binance Kayıt Olma Yaşı Kaç

Ysal zorunluluk nedeni ile 18 yaşını doldurmadan asla Binance yada Binance TR hesap açma ve üyelik işlemi gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Binance hesabını açmak için 18 yaşını doldurmanız gereklidir.

Binance Kayıt Olurken Referans Kodu

Binance TR kayıt olurken referans kodu kullanmak sizlere hem USDT kazandırır hem de öbür boyu indirim komisyonu kazanırsınız. Binance TR kayıt olurken Referans kodu olarak L4481P84 bunukullanabilir yada direk olarak bu linküzerinden https://www.trbinance.com/account/signup?ref=L4481P84 kayıt olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu