Ek İş Fikirleri

İzmir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numarası (15 BİN TL)

İzmir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2024; İzmir evde paketleme işi veren firmalar evinde ek gelir kazanmak isteyen kişilere kazanç sağlamaktadır. İzmir çevresinde bazı firmalar işlerini daha hızlı halletmek adına evde çalışanlara belirli alanlarda işler vermektedir. Bu alanda iş alan kişiler evinde işlemlerini sağlayarak iş sahibine teslim ederek para kazanmaktadır.

Bu şekilde ek gelir sağlayarak hem aylık olarak giderlerini karşılayabilecek hem de maddi özgürlüğü de erişebilirsiniz. İzmir evde paketleme işleri lokasyonlu farklı yerlerde yer almaktadır. Konumuzda İzmir Evde Paketleme İşi başvuru yolları yapabileceğiniz iş modelleri hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

İzmir Evde Paketleme İşi Veren Yerler Nasıl Bulunur?

İzmir evde paketleme işi veren yerler bulma yolları;

 1. Instagram veya Facebook üzerinden evde paketleme işi yerleri bulma
 2. İŞKUR üzerinden açılan ilanlardan bulma
 3. com gibi açık ilan sitelerinden evde paketleme işi bulma bu alanlarda evde paketleme

Birinci Madde: Instagram ve Facebook üzerinde İzmir Evde paketleme işi veren firmalar için sayfalar kurulmuştur. Bu sayfaları araştırma yaparak evde paketleme işi alabilirsiniz. Facebook veya Instagram arama butonuna “İzmir Evde Paketleme” olarak aratmanız ilgili sayfaları ortaya çıkaracaktır. Bu aramalarla birlikte paylaşımlara bakarak güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Evde paketleme işi detaylı bilgi alarak iş alabilirsiniz. Sosyal medyadan iletişime geçeceğiniz kişilerde kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası veya kargo ücreti ödeme gibi konulara taviz vermeyin. Kişinin lokasyonu ulaşabilir olması da gerekmektedir.

İkinci Adım: İŞUR üzerinden bazı zamanlarda işverenler tarafından iş ilanları açılmaktadır. Bu iş ilanlarında evde paketleme işleri verilmektedir. Bu alanda başvuru sağlayarak iletişim geçilmesi halinde işi alabilirsiniz. İŞKUR E-şube giriş yapabilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Gelen sitede lokasyona göre aratma sağlayarak iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Üçüncü Adım: Arama motoru kısmına “İzmir Evde Paketleme İşi Sahibinden.com” yazmanız halinde ilgili sonuçlar gelecektir. Belirli dönemlerde işverenler bu tür ilan yerlerine iş sağlayarak yararlanmak isteyen kişilerle iletişime geçmektedir. İlanda işle ilgili telefon numarasından iletişime geçerek evde paketleme işi alabilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşi Veren Firmalara Başvuru Nasıl Yapılır?

İzmir evde paketleme işi veren firmaları yukarıda anlattığımız yöntemlerden birini seçerek firmalarla iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğinizde iş hakkında detaylı bilgi alarak aşamaları sorabilirsiniz. Fiyat ve teslim etme konusunda anlaşma sağlamanız halinde iş süreciniz başlamış olacaktır. Genellikle firmalar telefon numarası veya Whatsapp üzerinden iletişim kurmaktadır. En önemli nokta bu tür kişilere kesinlikle para verme veya T.C kimlik kartı verme gibi işlemler yaptırmamanız gerekir.

İzmir Evde Paketleme İşi Verenleri Bulma Yöntemleri

İzmir evde paketleme işi verenleri bulma yöntemleri sosyal medyadan evde paketleme işi veren sayfaları bulmak, İŞKUR E-Şube üzerinden açık iş ilanlarına bakmak, açık iş ilanı sitelerinden iletişime geçmek, arama motoru üzerinden firmaları araştırma yaparak açık iş ilanlarına bakabilirsiniz. Genellikle evde paketleme işi veren firmalar sosyal medya üzerinden açık iş ilanı sağlamaktadır. Bu tür yerleri takip ederek iş alabilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

İzmir evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları açık iş ilanı veren yerlerden bulabilirsiniz. İnternet üzerinde birçok firmanın numarası bulunur ancak her zaman iş verecek durumda olmayabilir. Bu tür aramalar yerine sosyal medya üzerinden İzmir evde paketleme işi veren firmalar sayfaları gezerek buradan güncel olarak açık olan iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Bu sayede hem zamanınızı doğru bir şekilde değerlendirerek evde paketleme işini kısa sürede alabilirsiniz. Firmanın telefon numarası veya yetkili kişinin telefon numarasını aldığınızda iş detaylarını öğrenebilir ve ücreti kabul etmeniz halinde paketleme işine başlangıç sağlayabilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İzmir evde paketleme işi alanına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılan ev işleri kolay bir şekilde yapılarak sürüm adedi fazla olan işlerdir. İş alımı sırasında görüşmenizde sizlere işin nasıl yapılacağına dair bilgiler verilecektir. Önemli olan konu bu işi yapabilme seviyeniz ve zamana karşı daha atik olmanızdır. Bu aşamalarda kendinize güveniyorsanız firmalardan evde paketleme işi alabilirsiniz. Evde paketleme işine yeni başladıysanız Youtube üzerinde evde paketleme işlerine dair örnekler bulunmaktadır. Bu örnekler üzerinden hareket ederek işe başlangıç sağlayabilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşi Geliri Ne Kadar?

İzmir Evde paketleme işi bireyin işi teslim sürecine göre değişkenlik göstermektedir. Aylık olarak 4000-10000 TL gelir elde edebilirsiniz. Yapacağınız işlere göre değişkenlik gösteren evde paketleme işinde en önemli durum işi kısa sürede teslim etmektir. Verilen işleri kısa sürede teslim etmeniz halinde daha çok iş alabilirsiniz. İş verenler kişilerin seriliğine bakarak hareket etmektedir. Bu durum olmasıyla ne kadar iş teslim ederseniz o kadar gelir kazancı elde edeceksiniz.

İzmir Evde Paketleme İşi Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İzmir evde paketleme işinde iş alırken dikkat edilmesi gerekenler;

 • İş veren konuşmanız kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınızı veya herhangi bir para kaparo istenirse atmayın. Bu tür kişiler genellikle dolandırıcı çıkmaktadır. Kimlik kartı ile yapılan işlemlerde fiziksel olarak gidebileceğiniz firmalarla bu şekilde yapabilirsiniz.
 • Son zamanlarda dolandırıcılık yöntemleri arasında kargo ücreti ödenmeyecek şekilde anlaşma yapmanıza rağmen evinize gelen kargoda yaklaşık 1000 TL üstü para istenmektedir. Bu tür kargoyu kesinlikle etmeyin. Ayrıca bunun için geri döndüğünüzde adli işlemler başlatacağı ve almanız gerektiğini söylediği mesajlar verecektir. Bu tür işlemlere kesinlikle itibar vermeyin.
 • Evde paketleme işi aldığınızda yeterli zaman ve alanınız olduğuna emin olun. İşi aldığınızdan itibaren sizlere yoracak işler meydana gelebilir. Elinizden geldiğince işleri seri teslim etmeye özen gösterin.
 • İşle alakalı önceden videolar izlemenizde daha bilinçli olmanızı sağlayacaktır. Bu tür durumlara dikkat etmeniz halinde başarılı bir şekilde ev paketleme işini yürütebilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşi Yapılabilir mi?

İzmir evde paketleme işi ev içerisinde çalışacak kişiler için kaçınılmaz fırsattır. Hanesine gelir getirmek isteyen kişiler için en önemli iş arasında yer alır. Kişiler belirli giderlerini buradan çıkararak ek olarak da para biriktirme işine girişebilirler. Kendi işiniz olduğundan dolayı evde başlamanız size daha çok rahatlık sağlayacaktır. Dışarıda çalışacak durumu olmayan kişiler içinde bir kazanç kapısı olarak yerini almaktadır.

İzmir Evde Paketleme İşi Nasıl Alabilirim?

İzmir Evde paketleme işi almak isteyen kişiler sosyal medya grupları olan “İzmir Evde Paketleme” sayfalarını takip ederek iş ilan sürecine bakabilir. İlanlar üzerinden işverenlerle konuşma sağlayarak evde paketleme işi alabilirsiniz.

İŞKUR E-şube üzerinden evde paketleme işleri dağıtımı sağlanmaktadır. Bu sürece göre hareket ederek evde paketleme işi sağlayabilirsiniz. İş ilan sitelerini göz atarak güncel olarak paylaşım yapılmış olan evde paketleme işi alabilirsiniz. Her platform kurduğunuz iletişim üzerinde işin yapılabilirlik durumuna göz atarak yapmanız gerekir. İş size göreyse alarak ek gelir sahibi olabilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşi Hangi Alanlarda Var?

İzmir evde paketleme işi birçok alanda bulunmaktadır. Bu alanlar;

 1. Sabun paketleme işleri
 2. Bardak altlığı paketleme işleri
 3. Tesbih paketleme işleri
 4. Kına paketleme işleri
 5. Mum paketleme işleri
 6. Plastik ve Karton Bardak Paketleme İşleri
 7. Telefon Kılıfı Paketleme İşleri
 8. Vida Paketleme İşleri
 9. Boncuk Paketleme İşleri
 10. Duş Başlığı Montajı ve Paketleme İşleri
 11. Bağcık Toplama ve Paketleme İşleri
 12. Bebek Telsizi Paketleme İşleri
 13. Erzak Kutusu Paketleme İşleri
 14. Maske Paketleme İşleri
 15. Süpürge Torbası Paketleme İşleri
 16. Tütsü Paketleme İşleri
 17. Havlu Paketleme İşleri
 18. Dekoratif Taş Paketleme İşleri
 19. Baharat Paketleme İşleri gibi alanlarda evde paketleme işleri alanları bulunmaktadır. Bu alanlara benzer çok birçok iş modeli bulunmaktadır.

İzmir Evde Paketleme İşinde Dolandırıcılar Nasıl Tespit Edilir?

İzmir evde paketleme işi ararken bunu fırsat bilen bazı dolandırıcılar dönemler içerisinde çıkmaktadır. Kişilerin ihtiyaçlarını hedefleyerek dolandırma yöntemlerini değiştirmektedir. Son zamanlarda olan dolandırma yöntemleri;

 1. Papara üzerinden hesap açtırıp para göndererek tekrardan geri göndermeleri istemeleri bu yöntemle neler yapıldığı bilinmiyor. Ancak bu tür işlemler adınıza farklı işlemler yapılmasını sağlayabilir.
 2. Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınızı yollamanızı istemesi durumu dolandırıcılar kimlik bilgilerinizle bir yerlere başvurabilir. İnternetten tanıştığınız kişilere kesinlikle bu tür belgeler yollamamanız önerilmektedir.
 3. Kargo ücreti durumu birçok kişinin başına gelen olaydır. Burada yapılan işlemde görüşmenizde kargo ücreti ödemeyeceğinizi söyleyecektir. Kargo evde geldiğinde 1000 TL gibi işlem ücreti istenmektedir. Bunu kabul etmeyip tekrardan görüştüğünüzde kabul etmenizi söyleyerek aksi halde dava açılacağı gibi birçok yalan söylenmektedir. Bu tür yerlerden uzak durarak evinize yakın firmalardan iş almanız tavsiye edilir.
 4. Bazı dolandırıcılar iş için kaparo para istemektedir. Bu tür kişileri direk engelleyerek farklı ilanlara bakmanız önerilmektedir. Hiçbir işveren iş vermek için kapora istemez.

İzmir Evde Paketleme İşi T.C Kimlik Zorunlu mudur?

Evde paketleme işi alırken T.C kimlik kartı zorunlu değildir. Bu tür yerlerle iletişime geçtiğinizde sadece fiziksel olarak ulaşabileceğiniz yerlerle irtibat halinde kalın. Kimliğinizi yolladıktan sonra kişiler direk olarak engellemeye çalışacaktır.

Evde Paketleme İşi Çok Zorlar mı?

Evde paketleme işi kişinin yeteneklerine göre değişmektedir. İşe başlamadan önce sosyal medya üzerinde işle alakalı videolar izleyerek kendinizde sınama yapabilirsiniz. Başarılı olacağınızı düşünüyorsanız evde paketleme işi alabilirsiniz. İlk denemede başarılı oluyor ve kendinizi buna göre ayarlama yapabilirseniz kendinize ek gelir getirebilirsiniz.

Evde Paketleme İşinde Para Yatırma Zorunlu mu?

Evde paketleme işinde kesinlikle para yatırma işlemi yapmayın. Kişiler oltalama teknikleriyle ve teknik bilgilerle sizi kandırmaya çalışacaktır. Bu tür durumlara itibar vermeden kişiyi engelleyebilirsiniz. Evde paketleme işinde işverenler sizden para istemezler.

Evde Paketleme İşi Yapabilmek İçin Gerekli Yetenekler

Evde paketleme işinde yapabilmek için gerekli yetenek olarak seri olmak ve zaman yönetiminin iyi olması gerekmektedir. Evde paketleme işini yapabilmeniz için boş zamanınızın olması gerekmektedir. El işlerinde biraz daha yatkınlığınız varsa rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde evde paketleme işi verenlere ait örnek olarak iş modellerini göstermektedir. Bu tür videoları izlemek sizlere daha pratik yapmanızı sağlayacaktır.

Evde Paketleme İşinin Yararları Nelerdir?

Evde paketleme işi düşünenler için işin avantajları gözden geçirmek isteyebilirler. Evden paketleme işi uğraşmanın yararları olarak;

 1. Kendinize ek gelir imkanı oluşturmuş olursunuz.
 2. Evinizde zaman geçirerek daha rahat bir şekilde çalışma sağlayabilirsiniz.
 3. Yeni iş alanlarında tecrübeli hale gelirsiniz.
 4. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz alan oluşur.
 5. Kendinizi yönetme bakımından daha iyi bir şekilde yönelim sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu