Maddi Yardım

Afrika Kurbanlık Bağışı Fiyatları (Güncel Fiyatlar)

Afrika kurbanlık bağışı 2023 fiyatları ne kadar, sorusu kurbanlık bağışı yapmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Afrika’ya kurbanlık bağışı yapmak istiyorsanız sizler için bu yazımızda detaylı olarak kurbanlık bağışı fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Bit çok yardım kuruluşu ve vakfı yurtdışı kurbanlık bağışını kabul etmektedir. Hem hayır işlemek hemde Afrika’da yaşan Müslüman din kardeşlerimize yardım etmek için yapacağız kurbanlık bağışı 2023 fiyatları yazımızın devamında.

İşte Afrika Kurbanlık fiyatları 2023 güncel listesi

Afrika Kurbanlık Fiyatları 2023 Ne Kadar

Kurban Bayramında Afrika ülkesindeki zor şartlar altında yaşayan ve sağlıklı beslenemeyen kişilere yapılan kurbanlık bağışı sayesinde binlerce aileye yardım sağlanmaktadır. Son günlerde artan kurbanlık bağışı artık bir çok kişi tarafından Müslüman olan Afrika ülkelilerine her yıl yapılmaktadır.

İnsanı yardım kampanyası olan Afrika Kurbanlık Bağışı 2023 yılında Kızılay ve İnsani Yardım  Vakfı olmak üzerin bir çok hayır kurumu aracılığı ile yapılmaktadır.

Sizlerin yaptığı bağışları İslami usullere göre kesen eşit şekilde pay eden Vakıfları ayrıca hem kesim sürecinde hem dağıtım sürecinde yapılan tüm işlemleri videoya çekerek sizlere süreç hakkında bilgide vermektedirler.

Geçen sene oldukça uygun olan Afrika Kurbanlık Bağışı 2023 Fiyatları Kurban Bayramın yaklaşması ile bir çok Vakıf tarafından belirlenmeye başladı.

Kurbanlık Fiyatlarının yanında Adak ve Şükür Kurbanı bağışı fiyatları ise ortalama 1000 TL ile 2000 TL arasından vakıflara bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Afrika Kurbanlık Bağışı Fiyatları Ne Kadar

Afrika kurbanlık bağışı 2023 fiyatları için tüm vakıf ve yardım kurumların güncel bilgilerini aşağıdadır.

 • Kızılay Afrika Kurbanlı Fiyatları 1650 TL
 • Kızılay Kurbanlık Fiyatı 1650 TL
 • Bereket.org Afrika Kurbanlık Fiyatları 900 TL ile 1500 TL
 • İDDEF Afrika Kurbanlık Fiyatı 1100 TL
 • İHH İnsani Yardım Vakfı Afrika Kurbanlık Fiyatları 1200 TL
 • İHH İnsani Yardım Vakfı Adak Fiyatı 1200 TL
 • Kardeşeli İnsanı Yardım Vakfı Afrika Kurbanlık Bağışı 800 TL
 • Huzur Derneği Afrika Kurbanlık Bağışı Fiyatı 950 TL
 • Hoca Ahmet Yesevi Derneği Afrika Kurbanlık Bağışı Fiyatı 1500 TL ile 1750 TL
 • İhlas Vakfı Afrika Kurbanlık Bağışı Fiyatları 1700 TL
 • Vuslat Derneği Afrika Kurbanlık Bağışı Fiyatları 1500 TL
 • Hazreti Hatice Yardımlaşma Derneği Yurtdışı Kurbanlık Bağışı Fiyatı 700 TL
 • Türkiye Diyanet Vakfı Yurt Dışı Kurbanlık Bağışı Fiyatları 1500 TL

Afrika Kurbanlık Bağışı Güvenilir Mi

Afrika kurbanlık bağışı yapmak isteyen hayırsever kişilerin merak ettiği konulardan biride Afrika Kurbanlık Bağışı Güvenilir Mi sorusudur. Bir çok yardım vakfı ve yardım derneği bulunmasına karşın devlet tarafından izin almış ve yasal olarak denetlenen vakıflardan kurbanlık bağışı yapmak kesinlikle güvenilirdir.

Yaptığınız kurbanlık bağışı ve adaklarınızı sizden vekalet alındıktan sonra İslami şartlara uygun olarak sizin adınızı kesilirken ayrıca size video ile kesim yapıldığına dair bilgilendirme videosu gönderilir.

Afrika Kurban Bağışı Nasıl Yapılır?

Afrika ülkelerine Kurban Bağışı yapmak istiyorsanız ilk olarak her hangi bir Vakıf yada Yardım Kuruluşu ile iletişime geçmeniz gereklidir.  Özellikle Kızılay ve İnsani Yardım Vakfı tercih edebileceğiniz yardım vakıflarından biridir.

İlk olarak kurban bağışı yapmak istediğiniz kurumun resmi internet sitesine giriş yaparak Bağış Yap linkine tıklayarak iletişim bilgileri içeren formu doldurup ödeme ekranından ister kredi kartı isterseniz banka havalesi ile ödeme yaparak bağış yapabilirsiniz.

Kurban Bağışı yaptıktan sonra size ödemenizin yapıldığı ve Kurban bağışı için kurban kesiminin yapıldığında tekrar bilgi verileceği mesajı iletilir. Ayrıca sizden vekalet alınır.

Afrika kurbanlık bağışı 2023 fiyatları hakkında size bilgi vermeye çalıştım. Konu hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu