Kripto Para Piyasası

Binance TR E-Posta Adresi Değiştirme

Binance TR E-Posta Adresi Değiştirme; Ülkemizde en çok kullanılan Kripto para borsalarından biri olan Binance TR üyelik işlemlerinde kullancılardan e-porta adresi ve telefon numarası talaep etmektedir. Güvenliği oldukça fazla önem veren Binance TR e-posta adaresi değişikliklerinden en güvenlik tetbirleri alarak bilgilerin değişmesi halinde 5 gün boyunca para çekme işlemini askıya alacağını unutmamalısınız.

Bir çok kişinin kafasını karıştıran Binance TR e-posta değiştirme ve Binance TR e-posta adresi güncelleme işlemini sizlere ayrıntılı olarak anlatmaya çalışacağım.

Binance TR hesabınız yoksa hemen üye olarak 6 dolar kimlik doğrulaması yaparak ek 6 dolar yani toplamda 16 Dolar kazamak için https://www.trbinance.com/account/signup?ref=L4481P84 linkine tıklayarak üye olabilirsiniz.

Binance TR E-Posta Adresi Nasıl Değiştirilir

Binance TR e-posta adresini değiştirme işlemi bir çok kişinin araştırdığı ama bir türlü çözemediği konuların başında gelmektedir. Binance TR E-Posta adresini değiştirme işlemini sizlere adım adım anlatmak istiyorum.

Binance TR e-posta adresini değiştirmek istiyorsanız eski e-posta adresini biliyorsanız işleminiz daha kolay olacaktır. Ancak e-posta adresini hiç hatırlamıyorsanız yazımızın devamında bu işleminin çözümünü anlatıyor olacağım.

Binance TR e-posta adresi değiştirme ve sıfırlama işemi mobil cihazlardan yada uygulama üzerinden yapılmadığı için e-posta adresini değiştirmek için bilgisayardan giriş yapmalısınız.

İşte adım adım Binance TR e-posta adresi değiştirme;

 • Bilgisayardan https://www.trbinance.com/ adresine gidin
 • E-Posta adresinizi ve şifrenizi girin
 • Açılan sayfada sağ köşede bulunan profile tıklayın
 • Açılan sekmede GÜVENLİK linkine tıklayın
 • Yeni açılan sayfada E-posta Doğrulama ve Sıfırlama yazısına tıklayın
 • Karşınıza güvenli uyarısı çıkacaktır okuyup onaylayın
 • Açılan sayfada e-posta adresimi değiştir yazısını tıklayın
 • Kayıttlı e-posta adresinize onay mesajı gönderilecektir.
 • E-posta adresinize gelen linke tıklayın ve yeni e-posta adresinizi girin
 • Yeni e-posta adresinizi doğrulamak için gönderilen mesajı onaylayın
 • Artık yeni e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Güvenlik nedeni ile e-posta adresi değiştirdikten sonra 5 gün boyunca para çekme işlemi yapamayacağınızı unutmamalısınız.

Binance TR E-Posta Adresi Unuttum

Binance TR e-posta adresini hatırmalyorsanız ve değiştirmek istiyorsanız bu süreç biraz daha uzun sürecektir. Daha önceden kayıt olduğunuzdan yeni hesap açtığınızda hesabınız kimlik onayından red alacağı için e-posta adresinizi unuttuğunuzda müşteri desteği ile iletişime geçmeniz gereklidir.

Binance TR e-posta adresini unuttuğunda https://www.trbinance.com/chat linke tıklayarak canlı destek üzerinden hesabıma giremiyorum demeniz halinde gerekli desteği alarak e-posta adresinizi bulmanızda yardım olacaklardır.

Binance TR Telefon numarasını güncellemek için Binance TR Telefon Numarası Değiştirme 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Binance TR E-Posta Değiştirme Formu

Binance TR e-posta adresi değiştirmek ve sıfırlamak için kullanabileceğiniz bir form bulunmaktadır. Binance TR e*posta değiştme formu ise https://www.trbinance.com/change-email-address budur. Bu form üzerinden kolay şekilde e-posta sıfırlama ve değişimi yapabilirsiniz.

Binance TR E-Posta Adresini Kabul Etmiyor

Binance TR e-posta adresini kabul etmiyorsa bunun en büyük nedenlerinden biri bu e-posta ile alakalı bir Binance hesabının olmasıdır. Ayrıca Binance TR e-posta adresini değiştirdikten sonra 30 gün boyunca eski e-posta adresinizi kullanamazsınız. Binance TR kayıt olurken yada e-posta adresi değiştirirken yeni girdiğiniz e-posta adresinin kullanılmadığınıza emin olmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu