Kripto Para Piyasası

Binance TR Telefon Numarası Değiştirme

Binance TR Telefon Numarası Değiştirme; Binance TR telefon numarası değişikliği yapmak yada güncellemek isteyen bir çok kişi Binance TR telefon numarasının nasıl değişeceğini bilmediğinden hesaplara girişlerde sorun yaşamaktadır.

E-posta adresi güncellemeye göre daha zor olan Binance TR telefon numarası değişikliği için sizlere kolay yollan nasıl telefon numarasının değişeceğiniz anlatmaya çalışacağım.

Binance hesabınız yoksa üye olarak 6 dolar kimlik doğrulaması yaparak 10 dolar toplamda ise 16 dolar kazanmak istermisainiz. Linke tıklayarak https://www.trbinance.com/account/signup?ref=L4481P84 üye olmanız yeterlidir. Bu kampanya sadece sitelerimizin üyelerine özeldir ve ilk 500 üye için geçerlidir.

İşte adım adım detaylı Binance TR Telefon numarası değiştirme işlemi;

Binance TR Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir

Telefon numaranız değiştiğinde Binance TR hesabınızı giriş yapmakta zorluk çekiyorsanız yada Kripto alım satımında telefon onay kodu eski numaranıza gidiyorsa sizlere analatığım yöntemler ile Binance TR telefon numarasını kolay şekilde değiştirebilirsiniz.

Binance TR telefon numarası değişlikliği yüksek güvenlik işlemi olduğu için Binance TR hesabınızda telefon numarası değişikliği yapılamamaktadır.

Binance TR Telefon numarasını değiştirmek yada SMS Doğrulama işlemini kaldırmak için yapmanız gerekenler sizlere yazmak istiyorum.

  • Binance TR hesabınıza giriş yapınız
  • Telefon numarası değişimi için https://www.trbinance.com/tr/survey/db2c2d86552346f79497b0920bc34d8d bu linke tıklayınız
  • Açılan sayfada sizden e posta adresiniz talep edilecek e posta adresinizi girin
  • Bir kağıt üzerine el yazınızla net ve okunaklı olacak şekilde şu cümleyi yazınız: “Bugün gün/ay/yıl, (e-posta adresiniz) e-posta adresli Binance TR hesabıma bağlı telefon numarasını kaldırın.” ve isim soyisim yazarak kağıdı imzalayınız. Sonrasında kağıdı ve kimliğinizi elinizde tutarak, yüzünüz de net görünecek şekilde bir fotoğraf çekiniz ve forma ekleyiniz.
  • Çektiğiniz resmi yükleniyiz.
  • Formu gönderdikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde talebiz alınır
  • Son olarak artık telefon numarasını silindiği için yeni telefon numaranızı ekleyebilirsiniz.

İşlem sonlanan kadar her hangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Binance e-posta adresini güncellemek için Binance TR E-Posta Adresi Güncelleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Binance TR Telefon Numarası Değişti Giriş Yapamıyorum

Binance TR Telefon numarasu değişti ancak halen giriş yapamıyorum yada eski telefona kod gidiyor diyorsanız mutlaka yukarıda adımları tamamlayıp telefon numaranızın sistemden kaldırılmasını beklemelisiniz. Binance TR telefon numarası değiştirmek için formu doldurduktan sonra sizden istenen kimlik bilgilerini gösnderdikten sonra size bilgi verilene kadar giriş yapmakta sorun yaşamaya devam edebilirsiniz.

Binance TR Telefon Numarası Güncelleme

Güvenliği oldukça fazla önem veren Binance TR telefon numarasının kötü niyetli kişilerin eline geçmesini önelemk için numara güncelleme işlemlerinde çok sıkı davranmaktadır. Geçen yıl kötü niyetli kişiler Türkiye’de Binance TR üyesi kişinin kimlik bilgileri çalıp kullandığı hattı yeniden çıkarıp Binance hesabındaki tüm coinleri çalmıştır.

Binance TR telefon numarası güncelleme işlemi için göndereceğiz form sayesinde kolay şekilde telefon numaranızı değiştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu