Kripto Para Piyasası

Binance TR Kimlik Doğrulama Hatası ve Sorunu

Binance TR Kimlik Doğrulama Hatası ve Sorunu 2024; Binance TR üyelik hesabı açtıktan sonra sizden kimlik doğrulaması talep ederek hesabın size ait olduğunu belirlemek istemektedir. Binance TR hesabı kimlik ddoğrulamasız olarak kısıtlı kullanmak istemeyen kişiler hemen hesabını onaylatarak onaylı hesaba sahip olmaları mümükün.

Binance TR hesabını açtıkran sonra sizden kimlik doğrulaması talep etiğinden hesabın onaylanması için mutlaka üyelik sırasında verdiğiniz bilgiler ile kimlik bilgileri mutlaka uyuşmalıdır. Eğer bilgilerinizde bir hata varsa kimliğinizi onaylatmadan önce kimlik bilgilerinize göre tekrar güncellemelisiniz.

Sizlere bu yazımızda Binance TR Kimlik Doğrulama Hatası, Binance TR Kimlik Doğrulama Sorunu ve Binance TR Kimlik Doğrulama Kaç Gün Sürer? sorusuna cevap vermeye çalışacağım.

Binance TR 1. Seviye Kimlik Doğrulama Hatası

Binance TR 1. seviye kimlik doğrulama işlemleri üyelik sonrası ilk yapılması gereken 1. sevi işlemidir. 1. seviye kimlik doğrulamada sizden kimlik resmi ve Selfie çekimi talep edilir.

Binance TR 1. seviye kimlik doğrulama hatası genelde genelde kimlikte resim ile Selfie çekilen resmin uyuşmamasından kaynaklanmaktadır.  Ayrıca yeni kimlik kartı ile KYC yapıyorsanız mutlaka üyelik sırasında verdiğiniz bilgiler ile kimlik bilgilerin uyuşması gerektiğini unutmamalısınız.

Binance Bu Kimlik Numarası Zaten Kullanılmış Hatası

En sık karşılaşılan sorunların başında gelen Binance Bu Kimlik Numarası Zaten Kullanılmış Hatası aslında başka bir üyeliğiniz olduğunu ve bu kimlik bilgilerine ait bir hesabın doğrulandığını anlamına gelir. Genelde yeni hesap açtığınzıda bu hata ile karşılaşırsınız.

Binance yada Binance TR adınıza açılmış başka hesap olduğundan asla kimlik doğrulaması yapamazsınız ve devamlı olarak bu hatayı alırsınız.

Eğer eski hesap bilgilerini hatırlamıyorsanız Binance sitesine girip Canlı Destek ile iletişime iletişime geçmeniz gereklidir.

Binance TR hesabınız yoksa hemen üye olarak 6 dolar Kimlik doğrulaması yaparak 10 dolar toplamda ise 16 dolar kazanmak için https://www.trbinance.com/account/signup?ref=L4481P84 linke tıklayarak üye olabilirsiniz Ayrıca bu link üzerinden üye olduğunuzda ömür boyu %20 komisyon indirimi kazanırsınız.

Binance TR Kimlik Doğrulama Ne Kadar Sürer

Binance TR kimlik doğrulama işlemi genelde 24 saat içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Ancak Binance ve Binance TR hesapları sıklıkla 1 saat içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

Binance TR Kimlik Doğrulama İzin Reddedildi Hatası

Binance TR KYC işlemi yaparken Binance TR Kimlik Doğrulama İzin Reddedildi Hatası alırsanız bu sorunu çözmek için uygulamayı silip tekrar yüklemeniz gereklidir.Binance TR Kimlik doğrulama izin Reddedildi Hatası ayrıca telefonun kamera izinlerinin verilmemesinden kaynaklanmaktadır. Ayarlar ksımında tüm izinlerin verdildiği kontrol etmelisiniz.

Binance TR Kimlik Doğrulama Güvenilir Mi?

Binance TR Kimlik doğrulama işlemi tüm kullanıcılardan talep edilmektedir. Tüm kimlik bilgileriniz asla 3. kişiler ile paylaşılmaz ve üst seviye güvenlik katmanı ile saklanır. Binance TR kimlik doğrulama işlemi güvenlidir.

Binance TR Kimlik Doğrulama Zorunlu Mu

Evet Binance TR kimlik doğrulama zorunludur. Binance TR para gönderme para çekme ve işlem yapma ksıtlamasını ortadan kaldırmak için kimliğinizi doğrulamalısınız. Kimlik doğrulamadan işlem yaparken genelde limitlere takılırsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu