Ek İş Fikirleri

Ek İş Veren Firmalar – Evde Ek İş İmkanı Veren Firmalar

Ek İş Veren Firmalar, Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası, Ek İş Veren Firmalar Hangileri, Ek İş Veren Firmalar Güvenilir Mi? Evde Ek İş Veren Firmalar, Ek İş Veren Firma 2024 detayları yazımızda.

Ek İş Veren Firmalar 2024; Evden çalışmaya yatkın gündelik hayatında normal iş hayatının dışında kalan zaman içerisinde ek gelir elde etmek isteyenlerin iş imkanı aradığı bugünler de sizler için ek işveren firmaları araştırarak yazı haline dönüştürüyoruz.

Evlere iş veren firmalar sayesinde birçok kişi evlerinde çalışarak ek gelir kaynağı oluşturabiliyor. Evlerde iş yapmanın en kolay yollarından olan durumlar; havlu, örtü, çarşaf, çorap, halı, kilim ve dokuma ürünlerini yapıp turistlik eşyalar satarak ve ya paketleme anlamında katlama yaparak parça parça para kazanabilirler. Evlere iş veren fabrikalar anlaşmalı firmalar aracılığıyla iş arayanlara iş imkanı sunmaktadır. Plastik ve ambalaj fabrikaları, tekstil atölyeleri ve plastik boncuk ve düğme üreten yerler genellikle anlaşmalı yerlere iş vermektedir.

Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanı

Evde ek iş yaptıran firmaların dikkat ettiği en önemli şeylerden biri de temiz bir şekilde dikimin yapılması. Ürünlerin güzel bir şekilde ütülenmesi ve paketlenmesi gibi durumlar sağlanmaktadır. Bu durumları en hızlı ve en kolay şekilde ilerletebilmek üzerine de teslimatları düşünebilmek adına evinizin yakın bölgesinde yer alan fabrikaları barındırmak oldukça önemlidir.

Fabrikalara ulaşım anlamında sadece bölgesel anlamda ulaşımdan ziyade internet siteleri üzerinde de ulaşımları ön görerek birden fazla sayfaya ek iş ilanı yazanları takip edebilirsiniz. Google üzerinden bulunduğunuz şehrin adını yazın ek iş imkanı yazarak çıkan sonuçlardan ilerleyebilirsiniz.

LC Waikiki Evlere İş İmkanı

Ülkemizin önemli tekstil şirketlerinden biri olan LC Waikiki evlere birinci aracı olarak evlere iş vermemektedir. Arada kurmuş olduğu fason firmalar üzerinden iş dağıtımı yapan şirket bir çok kişiye ek iş fırsatları sunmaktadır. Kıyafet, ev eşyaları buna benzer birçok ürün ile alakalı paketleme işi veren LCW birçok kişiye ek iş fırsatı oluşturmaktadır.

Koton Evlere İş İmkanı

Evde paketleme işi veren firmalardan biri olarak da Koton diyebiliriz. Koton da aynı LCW gibi aracı firmalar üzerinden iş dağıtımı yapmaktadır. Büyük şehirlerde yaşayan insanların çok rahatlıkla bulabileceği aracılı firmalara birden fazla forum sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Özellikle de ev hanımların oldukça hoşuna gidebileceği bir iş imkanı olan evde paketleme hizmeti LCW ve Koton başta olmak üzere birçok güvenilir aracı firma üzerinden iş imkanı sağlayabilirsiniz.

İşkur Evde Paketleme İş İmkânı

İşkur iş anlamında birçok kişiyi yeni bir meslekle buluşturan bunu yaparken en yüksek iş kalitesi güveni sunan isimlerden bir tanesidir. Özellikle de ev hanımların iş istihdamı konusunda olukça başarılı olan bu kurumun evde ek iş ve çeşitli paketleme işleri üzerinden iş olanağı sağladığını bilmekteyiz. Sizler de İŞKUR internet sitesini düzenli aralıklarla kontrol ederek kendiniz göre iş ilanı veren paketleme fabrikalarının iş ilanlarına katılabilirsiniz.

Plastik Ambalaj Fabrikaları

Forumlarda ya da bölgenizde evde paketleme işi veren firmaları ararken plastik ve ambalaj fabrikaları da oldukça işinize yarayacağını düşünüyoruz. Plastik kategorisinde yer alan birçok ürünün paketlenmesi aynı zamanda hijyenik bir şekilde ambalaj haline getirilmesi için bu fabrikalarda paketlemeye ihtiyaç duyuluyor. Bu yüzden fabrika sahipleri bünyelerinde sigortalı bir eleman çalıştırmak yerine evden çalışabilecek insanlarla iş yapmayı tercih ediyor. Bu sebeple ambalaj fabrikaları içinde arayış işine girebilirsiniz.

Aksesuar İmalat Fabrikaları

Aksesuar olarak imalat fabrikaları da bahsetmiş olduğumuz diğer fabrikalar gibi bünyesinde evden çalışabilecek birçok ek iş arayan kişi çalıştırıyor. Şapka, gözlük, kolye, küpe vb birçok şey için paketleme işi çıktığından birçok aksesuar imalat fabrikası bu konularda alım yapıyor. Şehirlerinizde bu fabrikalar ile ilgili araştırma yapabilir dükkanları ile görüşebilirsiniz. Fabrikaların yanında toptancı takıcılar da bu iş konusunda sizlere yardımcı olacağını düşünmekteyiz.

Kimya Sanayi Fabrikaları

Sabun, parfüm vb şeyleri paketleme durumları da diğer ürünler gibi ülkemizde çok yaygın olmaya başladı. Özellikle de Kimya sanayi fabrikalarında ek olarak çalışan işçi sayısı gün geçtikçe artarken sizlerde yaşadığınız bölgede bu konular ile ilgili yapacağınız araştırmalar ile faydalanabilirsiniz. Kimya sanayi fabrikalarının çoğu aracı firmalar aracılığıyla bu tür işleri dağıtsa da forumlarda ve çevrenizde yapacağınız ufak bir araştırma ile kolaylıkla kendinize iş bulabilirsiniz.

Evde Yapılabilecek Paketleme İşleri

Evde yapacağınız işlerin hangi firmalar ya da fabrikalar üzerinden sizlere tahsil edildiğini ve bu yüzden de birçok kişinin evde paketleme işi yaptığını anlattık. Yapmış olduğumuz ufak araştırma sonucunda evinizde hangi konuda paketleme yapmanızı ve bu konuda hangi fabrikalar ile iş yapmanız gerektiği konusunda başlık halinde toplamış olduk.

  • Evde çorap paketleme işi
  • Kına paketleme
  • Sabun paketleme işi
  • Maske paketleme işi
  • Nikah şekeri paketleme işi
  • Pipet paketleme
  • Plastik bardak paketleme
  • Kürdan paketleme
  • Yara bandı paketleme
  • Kıyafet paketleme

Konularında güvenilir bir şekilde paketleme yapabilirsiniz. Hepsinin iş mantığı aslında aynı denilebilir düzeyde olsa da iş bulma konusunda aracı firmaların evlere dağıttı iş günden güne artmaktadır. Ürünleri doğru ve temiz bir şekilde zaman güvencesiyle firmaya ulaştırdığınızda iş kazancınızı da arttırdığınızı unutmayın.

Evlere Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar

İnternette online olarak evde ek iş veren firmalar bulabilirsiniz ancak bazı sitelerde sahte ek iş veren firmalar listesi yayınladığı için mutlaka dikkatli olmalısınız. Sizlere mümkün oldukça evde paketleme işi veren güvenilir firmaların listesini yazıya ekleyeceğim.

Evde Ek İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım

Evde ek iş veren bir çok firma olmasına karşın aynı şekilde dolandırıcılık yapmak amacı olan bir çok firma bulunmaktadır. Evde ek iş yapmak istiyorsanız mutlaka sizden para isteyen firmalara güvenmeyiniz. Evde ek iş veren firmalara facebook üzerinden yada bulunduğunuz ilçedeki İşkur kurumuna gitmeniz gereklidir.

Evde Ek İş Veren Firmalar
Evde Ek İş Veren Firmalar

Firmaların Paketleme İşlemlerinden Ne Kadar Kazanırsınız?

Firmaların yapmış olduğu stratejilere göre farklılık gösterse de olası bir evden paketleme yapma durumu adet başı 2 TL’ye günlük 150 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu durumda da size yaklaşık olarak aylık 5600 TL’lere kadar kazanç bırakabiliyor. Bu durumdan yararlanabilmek ile birlikte yapacağınız farklı paketlemelerde sizlerin daha çok kazanç sağlamanıza gerektirecek.

En çok paketleme kazancı nikah şekeri ve maske paketleme de sağlanırken kıyafet paketleme ve çorap paketleme ise ortalama aylık 6000 TL civarında kazanç bıraktığı söylenmektedir. Tabi ki her firma kendi bütçeleri gereği farklı ödemeler yapsa da 1 ay boyunca çalışacak olan kişinin bu şekilde bir düzen içerisinde yürüdüğünü söyleyebiliriz.

Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

Evde paketleme işi firmaların telefon numarası evde ek iş yapmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Evde ek iş yapmak isteyen kişiler hangi firma ile çalışmak istiyorsa bu firmaya ait telefon numarasını resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirler. Evde ek iş veren firmaların telefon numarası aranarak ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Firmaların Paketleme İşlemleri Güvenilir Mi?

Firmalar aslında kurumsal yapılar olsa da onların bu süreci yönetmek istedikleri aracı firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların ortaya çıkarmış olduğu durumlarda da bazen istenmeyen kullanıcıların hoşuna gitmeyecek durumlar yaşanabilir. Yaşanacak olan durumların önüne geçebilmek vermiş olduğumuz emeklerin boşa gitmemesi için güvenilir aracı kurumlar bulunması gerekmektedir. Güvenilir evde paketleme işlemlerinde önden kaparo alan ya da ödemeyi geç yapan gibi durumlarla karşılaştığınızda işinizi teslim etmeyin. Paranızı almadan işinizi teslim ettiğiniz de sırra kadem basan insanlar görmüş olduk bu durumda da sizleri üzmemesi adına son kez uyarmış olalım.

Yazmış olduğumuz firmaların yanı sıra sizlere adını belki duymadığımız toptancılara giderek, güvenilir hızlı bir şekilde ek iş fırsatlarından yararlanmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte sizlerin öncelikli olarak doğru firmayı doğru bir aracı kurumla bulmanız gerekmektedir. Onun dışındaki tüm süreçlerin iyi bir şekilde ilerleyerek kazanç sağlayacağını düşünüyoruz.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu