Ek İş Fikirleri

İstanbul Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (10.000 TL Kazanç)

İstanbul Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (10.000 TL Kazanç); İstanbul paketleme işi veren firmalar, belirli dönemlerde iş dağıtımı sağlayarak evinden çalışmak isteyen kişilere gelir imkanı sağlamaktadır. Her sektörden sağlanan paketleme işleriyle evinizde ek gelir sağlayarak ödemelerinizi ve geçim boyutunuzu rahatlatabilirsiniz. Konumuzda paketleme işi veren firmalar ve başvuru yöntemlerinin detaylarını paylaşımı sağladık.

ÖNEMLİ; İnternette evde paketlemi işi veren sahte firmalar olduğu için kesinlikle bu tür siteler ile iş yaparken dikkatli olun. Eğer size hesap doğrulaması diyerek 100 TL gönderip geri iade isterlerse sakın iade etmeyiniz. Bu firmalar sizin adınıza Papara Hesabı açarak dolandırılıcık yapmaktadırlar.

İstanbul Paketleme İşi Veren Firmalar

İstanbul Paketleme işi veren firmaları bulabilmek için güncel olarak üç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler;

 1. İŞKUR sistemi üzerinden evde paketleme işi almak
 2. Sosyal medya üzerinden evde paketleme işi almak
 3. Tanıdık ve referans olabilecek kişiler vasıtasıyla evde paketleme işi almak
 4. İş ilan sitelerine göz atarak evde paketleme işi almak bu seçeneklere bakıldığında yapmanız gerekenler listesi aşağıda paylaşılmıştır.

İstanbul Evde Paketleme İşi Veren Yerleri Bulma

 • İŞKUR evde paketleme işi alabilmek için İŞKUR şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Güncel olarak evde paketleme işi bulabilmek için de https://esube.iskur.gov.tr/ adresinden aratma sağlayarak bulabilirsiniz.
 • Sosyal Medya üzerinden evde paketleme işi bulabilmek için Facebook üzerinden evde paketleme işi gruplarını aratmanız gerekmektedir. Bu tür gruplarda bölgeden bölgeye değişen paketleme iş ilanları bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken durum sosyal medya üzerinden kesinlikle para, kimlik numarası veya kargo ücreti ödenecek gibi eylemlere kalkışmamanız gerekmektedir. Bölgenize yakın yerlerden iş alarak evde paketleme işi yapmaya çalışın. Aksi taktirde para kazanma hayalini kullanarak birçok dolandırıcı dolaşmaktadır.
 • Instagram uygulaması üzerinden de belli sayfalar oluşturan yerler bulunmaktadır. Güncel olarak açık olan paylaşımlardan mesaj atarak İstanbul evde paketleme işi veren firmaları bulabilirsiniz.
 • Arkadaşlarınızdan ve çevrenizden yardım alarak evde paketleme işi araması sağlayabilirsiniz. Evde paketleme işi alan bir arkadaşınız bulunuyorsa referans yoluyla paketleme işi alabilirsiniz.
 • İş ilan sitelerinde belirli dönemlerde İstanbul evde paketleme işi dağıtan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalarla iletişim geçerek evde paketleme işi alabilirsiniz. İş ilan sitelerini bulabilmek için arama motoruna “Evde Paketleme İşi Sahibinden.com” tarzında aratma sağlayarak bulabilirsiniz. Bu tarz siteleri detaylı olarak aratarak bulabilirsiniz.

İstanbul Paketleme İşi Veren Firmalara Başvuru Nasıl Yapılır?

İstanbul paketleme işi veren firma bulduğunuz zaman telefon üzerinden iletişime geçmektedirler. Telefon üzerinden iş detaylarını konuşarak ve adres bilgilerine göre hareket etmeniz gerekmektedir. Kargo gönderimleri bulunuyor mu yoksa fiziksel olarak teslimat mı yapılıyor bu tür detaylarda ve fiyat konusunda anlaşılması halinde evde paketleme işi alabilirsiniz.

İstanbul Paketleme İşi Verenleri Bulma Yöntemleri

İstanbul Paketleme işi veren yerleri bulabilmek için en çok kullanılan yöntem sosyal medya üzerinden bulmaktadır. Sosyal medya üzerinde gruplar açılarak evde paketleme işi verenler paylaşım yapmaktadır. Bu paylaşım üzerinden kişilerle iletişime geçerek uygun olması halinde evde paketleme işi alabilirsiniz.

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

İstanbul evlere paketleme işi veren firmaların telefon numarasını internetten araştırma yaparak bulabilirsiniz. Firmaların işe verme olanakları belirli dönemlerde olduğu için güncel olarak numara paylaşımı yapamıyoruz. Araştırma yaparak bulabileceğiniz evde paketleme işi veren firmaların telefon numarasını belirli önlemleri alarak hareket etmeniz gerekmektedir.

İstanbul Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi aldıktan sonra sektöre yapılışları bulunmaktadır. Bu yapılmaları işveren tarafından anlatılarak yapacak kişilere sunulmaktadır. Yapılan işler seri yapılan işlemlerdir. İşinde seri olabilecek kişiler rahatlıkla yapabilmektedir.

İstanbul Evde Paketleme İşi Geliri Ne Kadar?

İstanbul evde paketleme işi kişinin verimine bağlı kazanma sistemi bulunmaktadır. Birey işe alışması ve hızlı bir şekilde teslimat sağlaması halinde seri para kazanabilir. Ortalama olarak evde paketleme işlerinden 4000-10000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Yapılan işe göre ve miktara göre para kazançları değişebilmektedir. Seri bir şekilde para kazanmanız halinde iş veren tarafından daha fazla iş verilmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Evde Paketleme İşi Yapılabilir mi?

İstanbul evde paketleme işi ev hanımları ve evden çalışmak isteyenler için ek gelir kaynağıdır. Yapılan iş sayesinde belirli giderler için ödemenizi yaparken bir yandan da para biriktirmenizi sağlamaktadır. Özellikle ev hanımları çocukları olduğundan veya herhangi bir işe giremediğinden dolayı evinde yapacağı işten para kazanmak ister. Evde paketleme işi de ev hanımları en iyi gelir kaynakları arasında yer alır. İş hakkında detaylı araştırma evde paketleme işinden para kazanabilirsiniz.

İstanbul Evde Paketleme İşi Nasıl Alabilirim?

İstanbul il sınırları içerisinde yaşan kişilere evde paketleme işi yapmak istiyorlarsa mutlaka adreslerine yakın olan İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları ve resmi başvuruda bulunmaları gereklidir.

İstanbul Evde Paketleme İşi Hangi Alanlarda Bulunuyor?

Evde paketleme işinde firmalar tarafından örnek işler şu şekilde sıralanabilir;

 • Evde Yara Bandı Paketleme
 • Evde Kürdan Paketleme
 • Evde Manda Paketleme
 • Evde Kutu Katlama
 • Evde Çorap Paketleme
 • Evde Sabun Paketleme
 • Evde Kına Paketleme
 • Evde Davetiye Katlama
 • Evde Düğme Dikme
 • Evde Etiket Kesme
 • Evde Telefon Kılıfı Paketleme bu alanlar gibi birçok sektör bulunmaktadır. Bu sektörleri araştırma sağlayarak nasıl yapıldığını öğrenim sağlayabilirsiniz. Sosyal medya adreslerinde evde paketleme işleriyle ilgili videolar bulunmaktadır.

İstanbul Evde Paketleme İşi Dolandırıcılar Nasıl Anlaşılır?

İstanbul evde paketleme işi arayan kişiler bazı sahte ilanlara kanabilmektedirler. İnsanların kazanç noktasına ulaştığı için çoğu bu tür tuzaklara kanabilmektedir. Dolandırıcıların yaptığı işlemler olarak;

Telefondan iletişime geçtiğinizde Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ve IBAN gibi bilgilerin istenmesidir. Bu tür kişiler üzerinizden kredi açmaya çalışabilmektedir. Bu durumla karşılaşan çok kişi bulunmaktadır. Bilmediğiniz kişilere T.C kimlik numarası vermek sizi tehlikeye atacaktır. Ayrıca dolandırıcı kişiler buna göre açıklama yaparak işlemlerini yaptırmaya çalışabilir. Kişilere kesinlikle itibar vermeyin ve başka bir yer bulmaya çalışın. Ayrıca bu tür yerler firma olarak çalışmamaktadır. Firma olarak çalışsa dahi başkasının vergi levhasını gösterebilmektedir.

Kargo Ücreti Ödeme: Dolandırıcıların yeni yaptığı sistem üzerinde evinize kargo geleceğini söyleyip ilk önce sizden kargo ücreti ödemeyeceğinizi veya küçük bir kargo bedeli ödemeniz gerektiğini söyleyecektir. Kargo eve geldiğinde sizlerden kargo bedeli olarak 1000 TL üzerinde para istenecektir.

Kabul etmeyip tekrar yazdığınızda kabul etmediğiniz halde dava açacaklarını ve hapis cezasına kadar göz korkutucu yazılar yazacaktır. Bu tür kişiler itibar vermeyerek aranızdaki konuşmaları ekran görüntüsünü alıp şikayette bulunabilirsiniz. Kişiler bu tür avlama sistemiyle bir çok kişiyi dolandırmaya girişmişlerdir. Hatta güncel olarak sikayetvar.com’da bu tür şikayetlerin olduğunu görebilirsiniz. Evde paketleme işi veren kişilerle mutlaka konuşmalarınızı ekran görüntüsünü alarak hareket edin. Şikayet etmeye kalktığınızda mesajları silmeye kalkışabilmektedirler.

Papara Hesabı Açtıranlar: Yeni bir dolandırıcılık yöntemi ise Papara hesabı oluşturmanızı isteyerek daha işin başlangıcında göstermelik para yollamaktırlar. Bu parayı tekrardan farklı hesaba atmanızı istemektedirler. Bu tür işlemler güvensiz bir şekilde yapıldığı ve ne amaçla yapıldığı bilinmediğinden dolayı tehlikesi büyük olmaktadır. Bu tür kişilerle kesinlikle iletişime geçmeyin.

İstanbul Evde Paketleme İşi T.C Kimlik Zorunlu mu?

İstanbul evde paketleme işi Türkiye Cumhuriyeti kimliği zorunlu bir şekilde verilmemektedir. Herhangi bir işlem yapılamadığından dolayı kişiler sizlerin üzerinden işlem yapabilmektedir. Sadece fiziksel olarak ziyaret edebileceğiniz firmalarla bu tür işlemleri yaptırabilirsiniz. Uzaktan mal getiren kişiler malı teslim alacağınız için kimlik istemektedir. Ancak kimliği aldıktan sonra herhangi bir iletişime geçmeyen kişiler ortaya çıkmaktadır. Kişiler bu tür önlemler alarak hareket etmelidir.

Evde Paketleme İşi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evde paketleme işi alırken bazı hususlara dikkat ederek hareket etmeniz iş sürecini ve kendiniz için olan durumu rahatlatacaktır. Dikkat edilmesi gerekenler;

 1. Kişilere T.C Kimlik numarası vermeyin.
 2. Kargo ücreti gibi yaklaşımlardan uzak durunuz.
 3. Evde paketleme işi alacağınız işi önceden görerek ve kendinizde deneme yaparak hareket edin.
 4. Çok yüksek oranlarda evde paketleme işleri için yeterli zamanınınız olduğundan emin olun.
 5. Ev içerisinde geniş alanda yapmaya özen gösterin.
 6. Daha önceden bu işi yapmış kişilerle iletişimde olmaya çalışın.
 7. Evde paketleme işi veren firmanın aynı bölge içerisinde olmasına özen gösterin.
 8. Paketleme işi için seri şekilde teslim etmeye çalışın.

Evde Paketleme İşi Zor mu?

Evde paketleme işi yapan kişi olan yeteneklerine göre zorluk derecesi değişmektedir. Kişi daha önceden çalışmamış ise paketleme işi zor gelebilir. Özellikle çok sayıda olması yetiştirme ve para boyutunda stres sağlayabilir. İlk aşamalarda kişi sabırla yaklaşarak işi tamamlaması gerekmektedir. İlk aşama içerisinde işi tamamlama aşamasında zorlanıyorsanız ikinci işinizde aynı işten almayabilirsiniz. Eğer iş içerisinde alışma aşamasını geçerseniz daha rahat teslimat yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Para Yatırmak Gerekli mi?

Evde paketleme işi için kesinlikle para yatırmamanız gerekmektedir. Bazı dolandırıcılar bu tür yöntemlerle kişilerin zayıf oldukları yerden yakalayarak paralarını kapmaktadır. Bu tür kişilere önem vermeyerek engelleyin.

Evde Paketleme İşi Yapabilmek İçin Gerekenler

Evde paketleme işi yapabilmek için gerekenler yeterli zamanın olması, iş için seri olmaya çalışmak, iş için yeterli alanın olması gibi durumlar evde paketleme işi gerekli olan özelliklerdir. Bu tür özelliklerde olan kişiler evlerine ek gelir sağlayarak ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sosyal medya üzerinden de videolarla birlikte araştırma sağlayarak evde paketleme işiyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Avantajları Nelerdir?

Evde paketleme işi avantajları listesi olarak;

 1. Esnek çalışma saatleri belirleme: Evde paketleme işi aldığınızda kendi saatinizi belirleyerek çalışma sağlayabilirsiniz. Aile yaşantınıza göre ayarlama sağlayarak veya boş vakitlerinizde uğraşabileceğiniz iş olarak yerini alacaktır.
 2. Fazla beceri gerektirmez: Evde paketleme işi fazla beceri gerektirmeyen işlerden oluşmaktadır. Herhangi bir işi video izleyerek kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 3. Evden Çalışma: Evde kaldığınız süre boyunca bu tür işleri yaparak kendinize gelir imkanı oluşturabilirsiniz.
 4. Ek Gelir: Bazı giderleri evden paketleme işleri yaparak ödeme sağlayabilirsiniz. İşinizde iyi olursanız ek olarak para artırabilirsiniz.
 5. Çeşitli İş Seçenekleri: Evden paketleme işlerinde tek bir noktada iş bulunmamaktadır. Farklı sektörlerde yer edindiğinden dolayı kendinize uygun sektörde seçim yapabilirsiniz.
 6. İş Tecrübesi: Evinizde iş tecrübesi kazanmak sizi daha iyi hissettirecektir. Kendi gelirinizi kazanıp harcamak da bu durumu daha iyiye götürecektir.
 7. Hızlı Çalışmaya Daha Fazla Para: Çalışmalarınızda seri olursanız işleri daha çok almaya başlarsınız. İş aldıkça gelirinizin artması da olağan ihtimal olarak yer alacaktır. İş verenler işi seri teslim edenlerle daha fazla çalışmak istemektedir. Bu tür gelişme sağlarsanız gelirinizde yüksek artış sağlarsınız.

Bir Yorum

 1. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Afyonkarahisar dayım yardımcı olurmusunuz 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu