Engelli

Turkcell Engelli Tarifesi Faturalı ve Faturasız

Turkcell Engelli Tarifesi; Türkiye’ni en çok tercih edilen GSM operatörleri arasında yer alan Turkcell, abonelerine her gün farklı avantajlar sunuyor. Tüm abonelerine ihtiyaçları ve beklentileri karşılayacak seçenekler sunan Turkcell, aynı zamanda engelli abonelerine de farklı tarife seçenekleri sunuyor.

Bizler de siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Turkcell engelli tarifesi var mı? ve Turkcell engelli tarifeleri nelerdir? gibi soruların cevaplarına yer vereceğiz.

Turkcell Engelli Tarifesi Var mı?

Tüm abonelerine farklı tarife seçenekleri ile her ihtiyaca hitap eden Turkcell Sosyal Destek Paketi ile engelliler başta olmak üzere aynı zamanda şehit eşi ve çocuklarına, gazilere özel tekliflerle engelli tarifesi imkanı sunuyor. Hatta Turkcell’in engelliler için sunduğu tarifeler içerisinde ekstra SMS ve internet arttırımı da uygulanıyor.

Turkcell Engelli Tarifesi 2024

Turkcell engelli tarifeleri 2024; Her yıl olduğu gibi 2024 yılında da engelli bireyler başta olmak üzere aynı zamanda şehit çocukları ve eşlerine, gazilere de Turkcell engelli tarifesi imkanı sunuyor. Sunulan engelli tarifesi kapsamında belirli oranda bireylere indirim uygulanırken aynı zamanda tarife kapsamında SMS ve internet kullanımı da ekstra olarak abonelere Turkcell tarafından sunuluyor.

Turkcell engelli indirimi mevcut tarifesinin ücreti üzerinden uygulanır ve faturanızın %25 oranı düşürülür. Ancak Turkcell engellilere, şehit ailelerine ve gazilere;

  • Engel Tanımayan Hepsi 1GB Paketi
  • Engel Tanımayan Hepsi 2GB Paketi
  • Engel Tanımayan Hepsi 5GB Paketi
  • Faturalı Destek Mesajlaşma Paketi
  • Faturalı Destek İnternet Paketi
  • Faturalı Destek Konuşma Paketi
  • Kahraman Paketi gibi seçenekler de sunmaktadır. Ancak güncel olarak indirimden faydalanan engelliler, gaziler ya da şehit aileleri bu kampanyalardan ekstra olarak faydalanamaz.

Turkcell Engelli Tarifesi Faturalı

Turkcell engelli tarifeleri, engelli bireylere ve aynı zamanda şehit aileleri ile gazilere yönelik sunulan tarifelerdir. Turkcell engelli tarifesi imkanlarından hem faturalı hem faturasız hatlarınızda yararlanmanız mümkündür. Eğer Turkcell abonesiyseniz ve engelli raporunuz var ise bu durumda Turkcell’in sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatlarda Engelli İndirimi Var mı?

Engelli Fatura İndirimi Ne Kadar? Turkcell, engelli abonelerine Sosyal Destek Kampanyası kapsamında ek indirim sunuyor. Eğer Turkcell abonesi iseniz ve Turkcell’in faturalı hattını kullanıyorsanız engelli raporunu ibraz ettiğiniz ve şartları karşıladığınız karşısında faturalı hattınıza Turkcell tarafından %25 oranında ek indirim yapılırken aynı zamanda ekstra SMS ve internet kullanım hakkı tanınır.

Turkcell Engelli Tarifesi Ne Kadar?

Turkcell Engelli Paketi Ne Kadar? sorusu Sosyal Destek Kampanyası indirimlerinden faydalanmak isteyen kişilerin merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Ancak Turkcell engelli paketi fiyatları için tek ve tüm aboneler için tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Şöyle ki; eğer engelli, gazi ya da şehit ailesi iseniz mevcut kullandığınız tarifeye KDV hariç olarak %25 oranında indirim uygulaması yapılır.

Turkcell engelli indirimi nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız öncelikle gerekli şartları karşılamanız gerekiyor. Eğer Turkcell’in belirlemiş olduğu şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız durumunuzu ispat eden belgenizi de alarak size en yakın Turkcell bayisine giderek tarifenize engelli indirimi yapılmasını talep edebilirsiniz.

Turkcell Sosyal Destek Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Turkcell Sosyal Destek Kampanyası ile gerekli şartları karşılayan Turkcell abonelerine %25 ek indirim uygulanır. Sosyal Destek Kampanyası; en az %40 engelli raporu olanları, gazileri, vazife başında ya da harpte şehit olanların çocuklarını ve eşlerini kapsamaktadır. Ayrıca bu koşulları karşılayan ve mevcut sözleşmesi olan Turkcell aboneleri de sonradan ek indirim hakkından faydalanma hakkına sahiptir.

Turkcell Engelli Yakını İndirimi Oluyor mu?

Turkcell engelli indirimi; engelli bireylerin yanı sıra aynı zamanda gazilere, şehit eşlerine ve çocuklarına yapılmaktadır. Diğer bir deyişle; Turkcell engelli indirimi sadece engelli ve gazilere uygulanırken sadece şehitlerin yakınlarına yani eşlerine ve çocuklarına engelli yakını indirimi uygulanır.

Turkcell Superonline Engelli Tarifesi

Turkcell engelli tarifesi ev interneti için de Sosyal Destek Kampanyası kapsamında geçerli olmaktadır. En az %40 oranında engelli raporu olan Superonline abonelerine Turkcell tarafından KDV hariç olarak %25 oranında indirim uygulanır. Engellilere, şehit ailelerine ve gazilere uygulanan Turkcell Superonline engelli tarifesi, bireysel olan tüm kampanya ve tarifelerde geçerlidir. Dolayısıyla da Turkcell Superonline engelli indirimi var mı? sorusuna “Evet vardır” cevabını verebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu