Ramazan Ayı Yardımları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Başvurusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Başvurusu 2024; Ramazan ayının gelmesi ile beraber bir il ve ilçe belediyesi tarafından Ramazan Ayı gıda yardımı, erzak yardımı ve para yardımı yapılmaya başlandı. Bu Belediyelerden biri olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı yapmaya başlamıştır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı başvuuru yaparak sizlerde ramazan ayından hem erzak yardımı alabilir hem de para yardımı alabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Nedir

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı belediye tarafından dar gelirli vatandaşlara ekonomik olarak destek olmak amacı ile hem gıda yardımı ve hem de para yardımı yapılması amacı ile her sene Ramazan ayında verilen sosyal yardımlardan biridir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımına Kimler Başvurabilir

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımına başvuruda bulunmak isteyenler için gerekli olan bazı şartlar aranmaktadır. Her hangi bir geliri ve sosyal güvencesi bulunmayan kişiler Ramazan yardımı için başvuruda bulunabilir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı işsiz olan sosyal güvencesi bulunmayan maddi zorluk geçen ve Antalya il sınırları içerisinde yaşayan herkes başvuruda bulunabilir. Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan paketi başvurusu için aşağıdaki Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan paketi başvurusu formunu doldurarak yardım talebinde bulunabilirler.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Başvurusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan paketi başvurusu için belediyenin resmi sitesinde bulunan Ramazan yardımım 2024 formunu doğru şekilde doldurmaları gerekmektedir. Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan paketi yardımı başvurusu yapacak kişilerin mutlaka kimlik bilgilerinin yanında IBAN numarası doğru şekilde germeleri gerekmektedir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan paketi başvurusu başvuru yapmak için https://www.antalya.bel.tr/OnlineBasvuru/2024-ramazan-yardimi linkine tıklayarak formu dolmaları gereklidir. Başvuru sonrası belediye sosyal yardımlaşama birimi tarafından yapılacak inceleme sonrası uygun görülen ailelere hem para yardım hem gıda yardımı yapılacaktır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan paketi yardımı IBAN numarasına para yatırabileceği gibi Antalya Halk kart hesaplarına yapılabilir.

Yardım başvurusunda bulunacak kişilerin Ramazan yardımı başvuru formunu doldururken; IBAN No alanına IBAN numaranızın TR karakterlerinden sonra olan 24 haneli numaralarını giriniz. Yardımın size ulaştırılması için IBAN No bilgisinin doğru olması gerekmektedir. IBAN Numarası başvuran kişiye ait olmalıdır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Başvuru Sorgulama

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan yardımı 2024 sorgulaması bizzat belediyeye başvuruda bulunabileceğiniz gibi 0242 249 50 00 numarasını arayarak yardım başvurusunu sorgulayabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan yardımı başvurusu yapan tüm kişilerin başvurusu sonucu ramazan ayına girmeden sonuçlandırıp ödeme yapacaktır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Ne Zaman Gelir

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan yardımı 2024 yılında belediye yetkilileri tarafından Ramazan ayına girmeden önce yapılması planlanmaktadır. Oldukça fazla kişinin başvuruda bulunması nedeni ile Ramazan ayında yardım yapılmaya devam edilecektir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu ve Sorgulama

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Süt Yardımı Başvurusu

Belediye Yardımları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Ramazan Kolisi Yardımı Nasıl Alınır?

Ramazan Erzak Kolisi ve Gıda Kolisi Başvurusu

Bir Yorum

  1. Yardım almak istiyorum iki tane çocuğum var kiralayım erzak yardımı almak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu