Maddi Yardım

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? İBB Kreş Başvuru Tarihleri, İBB Kreş Başvuru Şartları, İBB Kreş Ücreti, İBB Kreş Ne Zaman Açılacak? İBB Kreş Nedir? detayları yazımızda.

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri; 0 – 6 yaş grubundaki eğitim ile ilgili eksiklerin giderilmesi yönünde geliştirilen İBB Yuvamız İstanbul Projesi hakkında merak edilen pek çok konu başlığı bulunmaktadır. İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri ve İBB Kreş Kayıt Tarihleri, Yuvamız İstanbul Kaç Yaş gibi konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

İBB Kreş Başvurusu 2024

Eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğinden mahrum kalan çocuklar mahallelerinde yuvalar ile buluşturmayı amaçlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yuvamız İstanbul projesini hayata geçirmiştir. Okul öncesi eğitim ve hizmetleri kapsayan bu proje ile açılan yeni merkezlerde il sınırları içerisinde yaşayan ve yaş sınırı uygun olan tüm çocukların aileleri başvuru yapabilmektedir.

İstanbul’daki çocukların eşitlenmesi projesi olarak tanımlanan İBB Kreşleri, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının eğitimdeki eşitsizliğini ortadan kaldırmayı hedeflerken her geçen gün artan kreş sayısı ile de İstanbul’un çeşitli ilçelerinde ve mahallesinde erken çocuk eğitimini sağlamaktadır.

Yuvamız İstanbul Nedir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yuvamız İstanbul Projesi, İstanbul il sınırları içerisinde yaşayan tüm çocukların eğitimde eşit fırsatlara sahip olmasını amaçlayan bir eğitim projesidir. İBB tarafından geliştirilen bu proje İstanbul ilçelerinde, okul öncesi eğitim yaşındaki çocukların güvenli ve sağlıklı bir eğitim almasını sağlamaktadır.

Bu proje kapsamında tüm okul öncesi eğitim çağındaki çocuklar fırsat eşitliğinden yararlanmaktadır. Ayrıca çalışan annelerin istihdamının artmasını da sağlamaktadır. Çocukların tüm gelişim alanları desteklenirken; aile eğitimi ve gelişimi de bu katkıdan yararlanmaktadır.

İBB Kreş Yardımı Nedir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi projeleri içerisinde yer alan ve ihtiyaç sahibi ailelere verilen Belediye Sosyal Yardımları Kreş Yardımı, il sınırları içerisinde ikamet etmekte olan tüm okul öncesi eğitim çağındaki çocukları kapsayan bir projedir. Çocukların ve ailelerin ihtiyaçlarını ön sırada tutan bu proje ile eğitimde fırsat eşitliği sağlanarak söz konusu çocukların tüm gelişim alanları İstanbul’un pek çok ilçesinde ve mahallesinde açılan kreşler ile desteklenmektedir.

İBB Kreş Başvuru Şartları

İBB Kreş başvurusu için her hangi bir şart bulunmamaktadır. İstanbul’da ikamet eden tüm aileler yaş sınırı uygun olan çocukları için başvuru yapmaları mümkündür. Servis hizmeti olmadığı için size yakın olan kreş için başvuru yapabilirsiniz.

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? 2024

İstanbul il sınırları içerisinde yaşayan ailelerin 36 – 72 ay arasındaki çocuklarına hizmet vermekte olan İBB Kreşleri Yuvamız İstanbul Merkezleri başvuruları her eğitim ve öğretim dönemi başında ve periyodik takvimlerde  https://yuvamiz.ibb.istanbul/ resmi web sayfasında duyurulmaktadır. Ön başvuru şeklinde alınan talepler yine aynı site içerisinde online olarak yapılmaktadır.

İBB Kreş Başvurusu esnasında merkezlere ulaşım ve servis desteği sağlanmadığı için anne ve babaların evlerine ya da işlerine yakın merkezlere başvuru yapılması önerilmektedir. Ayrıca birden fazla yapılan İBB Kreş Başvurusu işlemleri kabul edilmemektedir.

İBB Yuvamız İstanbul Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kreş Yardımı yani İBB Yuvamız İstanbul başvurusu ilk olarak https://yuvamiz.ibb.istanbul/ sayfası üzerinden alınmaktadır. Elektronik ortamda başvuruların toplanmasının ardından yerleşkelere bizzat müracaat edilerek kontenjan sayısına göre başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca Alo 153 Beyaz Masa ve İstanbul dışı 0212 153 00 00 numaralı çağrı merkezleri üzerinden de yerleşkeler, merkezler ve ön başvurular hakkında bilgi alınabilmektedir.

İBB Yuvamız İstanbul Online Başvuru işlemi için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/

Yuvamız İstanbul Yerleşkeleri ve Merkezleri için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/Yerleskeler.aspx

İBB Kreş Başvuru Formu

İBB kreş başvuru yapmak isteyen kişiler İBB kreş başvuru formu doldurmaları gereklidir. İBB Kreş başvuru formu https://yuvamiz.ibb.istanbul/anasayfa link üzerinden yada bizzat kreşlere gidilerek doldurulmaktadır.

İBB Kreş Yardımından Kimler Yararlanabilir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kreş Yardımı yani Yuvamız İstanbul il sınırları içerisinde ikamet etmekte olan ve 36 – 72 ay (yaş sınırı) arasında olan tüm çocuklara verilen bir hizmettir. Ancak ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının okul öncesi eğitimden yararlanmasını sağlayan bir proje olarak hayata geçirilmesi sebebi ile yuvaların imkanları ve kapasiteleri sınırlı olduğu için ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının bu hizmetten yararlanması aşamasında bir puantaj sistemi geliştirilmiştir.

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri başlığında başvuru şartları incelendiğinde ön başvuru esnasında dikkate alınan bu puantaj sisteminde öncelik desteğe en çok ihtiyaç duyan ve maddi problemler yaşayan ailelerin çocuklarına verilmektedir. Ailelerin gelirleri, sosyal ve ekonomik faktörler gibi çeşitli parametrelerde değerlendirmeler yapılarak sıralama yapılmakta ve ailelerin ön kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda İBB Kreş Yardımı Şartlarını taşıyan çocuklar için kayıtta öncelik tanınmaktadır. Ayrıca ihtiyaçlığı tespit edilmiş çocuklar için ücretsiz olarak kayıt yapılmaktadır.

İBB Kreş Yaş Sınırı 2024

İBB Kreş Yardımı Başvurusu esnasında elektronik form içerisinde yaş sınırı otomatik olarak verilmektedir. Her dönem doğum yılı uygun olan ve 36 – 72 ay yaş sınırında olan çocuklar için başvurular alınmaktadır. Yaş sınırı uygun olmayan ve ilan edilen yaş sınırında olmayan çocukların başvuruları ise bir sonraki yıl için tekrar yapılabilmektedir.

İBB Kreş Yardımı Kaç Çocuğa Verilir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kreş Yardımından aile içerisindeki 37 – 72 ay (3 – 6 yaş arasında) aralığında olan tüm çocuklar yararlanabilir. Başvuru işlemi esnasında her çocuk için ayrı ayrı işlem yapılması gerekmektedir.

İBB Kreş Başvuru Şartları Nelerdir?

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri konu başlığında dikkat edilmesi gereken en önemli husus başvuru şartlarıdır. İBB Kreş Yardımı Yuvamız İstanbul il sınırları içerisinde yaşayan ve yaş sınırı uygun olan tüm çocukların ailelerinin başvurusuna açıktır. Ancak ön başvurular belirli bir kritere ve şartlara göre değerlendirilerek kayıtlarda öncelik tanınmaktadır. Bu doğrultuda genel olarak İBB Kreş Yardımı Yuvamız İstanbul Şartları şunlardır:

 • İstanbul il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak
 • Çocuk/çocukların kayıt tarihlerinde belirtilen yaş sınırında olması (37 – 72 ay)
 • Değerlendirme şartlarında puantaj sistemine göre ailenin sosyal ve ekonomik durumu
 • Ailelerin İstanbul için belirlenen yoksulluk ve muhtaçlık sınırında olması ve bu durumu belgelerle kanıtlayabilmesi
 • Ön başvurunun değerlendirilmesi sırasında sosyal inceleme ile ailenin ihtiyaçlığının tespit edilmesi

İBB Kreş Yardımı Puantaj Sistemi Nedir?

Yuvamız İstanbul Puantaj Sistemi İstanbul il sınırlarında ikamet eden ihtiyaç sahibi çocukların okul öncesi eğitimden yararlanması amacı ile geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistemin amacı İBB kreşlerinin ve kapasitelerinin sınırlı olması nedeni ile kayıtlarda önceliğin sosyal ve ekonomik desteğe ihtiyaç duyan ailelerin çocuklarına verilmesidir.

Çocukların İBB kreşlerinden ücretsiz ya da indirimli olarak yararlanmasına da olanak sunan puantaj sistemi ailelerin aylık geliri, sosyal ve ekonomik durumları, anne ve/veya babası boşanmış ya da vefat etme durumu gibi çeşitli kriterler puantaj sisteminde otomatik olarak belirlenirken sosyal inceleme yapıldıktan sonra ailelerin belgelerini beyan ederek sunması istenmektedir. İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri kapsamında ise Kayıt Değerlendirme Kurulu Toplantısı ile kesin kayıt yaptıracak, ücretsiz, indirimli ya da ücretli öğrencilerin listesi oluşturulmaktadır.

İBB Kreş Başvuru Tarihleri

İBB Kreş Başvuru Tarihleri Yuvamız İstanbul internet adresi ve İBB Sosyal Medya hesapları üzerinden güncel olarak paylaşılmaktadır. Yeni dönem kreş kayıtlarının yanı sıra Online Oyun Grubu ve Online Anne Baba Okulu kayıt tarihlerini de yine aynı platformlar üzerinden takip etmek mümkündür.

Yeni dönem kayıt tarihlerinde okul öncesi eğitim çağındaki çocukların doğum tarihleri ve yaş sınırları da paylaşılmaktadır.

iBB Kreş Yardımı Kesin Kayıt için İstenen Belgeler Nelerdir?

Ailelerin çocukları için yapmış olduğu Yuvamız İstanbul ön kayıt başvurusu sonrasında T.C. kimlik numarası ile çocukların kayıt yapılmasının ardından Sosyal İnceleme yapılmaktadır. Bu inceleme sonrasında kesin kayıt hakkı kazanan çocuklar için Kayıt Birimi tarafından bir takım belgeler istenmektedir. Başvuru sahibi anne veya babaya gönderilen bilgi mektubu içerisinde istenen Yuvamız İstanbul Kayıt Evrakları şunlardır:

 • Çocuk/çocuklar, anne ve babanın T.C. kimlik kartı
 • İkametgah belgesi
 • Çocuğa ait 4 vesikalık fotoğraf (arkasına isim ve soyisim yazılmalı)
 • Çocuğa ait aşı kartı
 • Kayıt tarihinden önce; Gaita ve idrar testi, boğaz kültürü tahlilleri
 • Anne ve baba ayrı ise; Çocuğun velayet belgesi
 • Maaş Bordrosu, SGK Hizmet Dökümü gibi gelir durumunu gösterir belge
 • Aile içerisinde şehit ve gazi varsa belge
 • Sosyal incelemede muhtaçlığın belirlenmesi için talep edilen ek belgeler

İBB Kreş Başvuruları Ne Zaman?

İBB Kreş Yardımı başvuru ve kayıt tarihleri Yuvamız İstanbul internet sitesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden güncel olarak paylaşılmaktadır. Hizmete açılan ve kontenjanı bulunan merkezlere ilgili tarihlerde ya da herhangi bir eğitim dönemi içerisinde online başvuru yapılabilmektedir.

Yuvamız İstanbul İBB Kreş Yardımı başvurusu için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/

Yuvamiz.ibb. Kayıt

Yuvamız İBB Kayıt işlemleri için resmi internet sayfasında bulunan “Yuvamız İstanbul’lu Ol” elektronik ön başvuru formunun doldurularak ön başvuru oluşturulması gerekmektedir. Başvuru işlemleri esnasında tek merkeze ön başvuru yapılması gerekmektedir. Aksi halde başvurular dikkate alınmamaktadır. Bu nedenle ailelerin işlerine ya da evlerine yakın yerleşkelere ve merkezlere başvuru yapması oldukça önemlidir.

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri konusunda önemli bir diğer husus belgelerdir. Başvuru işlemi sonrasında sosyal inceleme ile kesin kayıt yapma hakkı kazanan çocuklar için bir takım bilgi ve belgeler Kayıt Birimi tarafından gönderilecek bilgi mektubu ile ailelerden talep edilmektedir. Kadın ve Aile Müdürlüğü Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezleri Kayıt Birimi tarafından istenen bu belgelerin belirlenen kayıt tarihleri içerisinde merkezlere teslim edilerek yıllık kayıt işlemi tamamlanmış olmaktadır.

İBB Kreş Ne Zaman Açılacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kreşleri yılda 11 ay boyunca aktif hizmet vermektedir. Yalnızca Ağustos ayı içerisinde tüm Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezleri kapalı olup; Eylül açılış tarihleri ise merkezler ve Yuvamız web adresi üzerinden duyurulmaktadır.

Yuvamız İstanbul Çalışma Saatleri

Okuyan öğrencilere ayni ve nakdi yardım yapan İBB Kreşleri bir eğitim dönemi içerisinde yılda 11 ay hizmet vermekte olup, tam gün olacak şekilde çalışmaktadır. Yuvam İstanbul hizmetlerinden çocukların en yüksek seviyede fayda sağlanmasını amaçlayan çalışma saatlerinde yarım gün ya da saatlik hizmet bulunmamakta olup; hafta içi her gün 07.30 – 17.00 arasında tam zamanlı çalışmaktadır. Ancak çalışma şartları sebebi ile akşam 19.00’a kadar ek olarak hizmet vermektedir.

İBB Kreş Ücretli Mi?

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri; İBB Kreş Fiyatları ve Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezleri ücretli ve ücretsiz olarak puantaj usulüne göre fiyatlandırılmaktadır. Yuva kabulleri ücretli, %50 indirimli ve ücretsiz olarak 3 farklı şekilde yapılmaktadır.

Yuvamız İstanbul Ücretli Mi? Kaç Para?

İBB yuvalarına kayıt yaptırmaya hak kazanan çocuklar için puantaj sistemlerine göre ücretler belirlenmektedir. 3 farklı şekilde belirlenen bu ücretler tam, indirimli ve ücretsiz şekildedir.

Aylık olarak belirlenen İBB Yuva ücretleri 2024 yılında KDV dahil 940 TL’dir. Puantaj sistemine göre yoksulluk sınırının altında bulanan ailelere %50 indirim uygulanarak aylık tam gün 470 TL’dir. Asgari ücretin hane halkı içerisinde kişi başına düşen geliri ⅓’ün altında olan aileler için ise ücretsizdir.

Akşam 17.00’dan sonra 19.00’a kadar ek hizmet almak isteyen aileler için ek ücret çıkmaktadır. 19.00’a kadar İBB Kreşi hizmetlerinden yararlanmak isteyen velilere %25, İstanbul Büyükşehir Belediyesi personeli velilerine %15 ek ücret eklenmektedir.

İBB Yuvamız İstanbul Banka Hesap Bilgileri

İBB Kreş ücretleri belediyenin hesap numaralarına yatırılmaktadır. İBB E-Ödeme sistemi, banka şubesi, EFT yada havale yöntemi kullanarak da Yuvamız İstanbul ücretleri ödenebilmektedir.

Banka şubesi aracılığı ile ödeme yapmak için;

 • Sisteme kayıtlı olan veli T.C. kimlik numarası
 • Alıcı bilgisi (İBB – Çocuk Etkinlik Merkezi)

bilgilerinin verilmesi yeterlidir. Şubeler aracılığı ile yapılan ödemelerde Denizbank, İng Bank ve Vakıfbank şubeleri kullanılabilir.

EFT veya Havale ile İBB Kreş ödemesi yapmak için;

 • Alıcı bilgisi (İBB)
 • İBAN numarası

ING Bank TR47 0009 9004 5746 4000 1000 08

Denizbank TR64 0013 4000 0032 0927 3000 36

Para transfer işlemi yapılırken açıklama kısmına EDTS kodu girilmelidir. İBB personeli için 10815, İBB personeli olmayanlar için 10825 kodları yazılmalıdır. Ayrıca sistemde kayıtlı öğrencinin T.C. kimlik numarası, adı soyadı ve ilgili Çocuk Etkinlik Merkezi Adı bilgilerinin de belirtilmesi istenmektedir.

Yuvamız İstanbul Başvuru Sonucu Sorgulama

Yuvamız İstanbul Başvuru işlemleri web sitesinden alınabildiği gibi ön başvuru sonuçları hakkındaki detaylı bilgiler yine aynı resmi web sayfasındaki sorgulama ekranından görüntülenebilmektedir. Ayrıca kesin kayıt hakkı kazanan çocukların aileleri başvuru sonucu hakkında bilgi mektubu ile Kayıt Birimi tarafından bildirilmektedir.

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri ve Sorgulama ekranında çocuğa ait T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, anne ve baba kimlik bilgileri ile doğum tarihleri istenerek doğrulama kodunun girilmesi istenmektedir. Başvuru sorgula butonunun tıklanmasının ardından başvuru durumu ve süreci hakkında bilgi edinmek mümkündür.

İBB Kreş Yardımı Başvuru Sorgulama ekranı için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/BasvuruGiris.aspx

İBB Kreş başvurusu sonucu öğrenmek için Alo 153 Beyaz Masa çağrı merkezini kullanarak çocuk/çocukların kabulüne ilişkin bilgi alınabilmektedir.

Yuvamız İstanbul Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

İstanbul il sınırları içerisindeki çocuklara yılda 11 ay boyunca düzenli hizmet veren Yuvam İstanbul İBB Kreşlerine başvurular düzenli olarak alınmaktadır. Web sitesinde duyurulan başvuru ve kayıt tarihleri Kadın ve Aile Müdürlüğü tarafından ailelere duyurulmaktadır.

Başvuru sonuçlarının değerlendirilmesi ve puantaj sistemi üzerinden kesin kayıt hakkı kazanan çocukların listesi ise yine web site üzerinden ilan edilmektedir. Kontenjanların dolmaması halinde de yeni ön başvurular alınmaya devam edecektir. Bu nedenle İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri, hizmete açılan merkezler, ön başvuru, başvuru sonucu ve kayıt tarihleri ile listeler için İBB sosyal medya hesaplarını takip etmek, Yuvamız İstanbul internet sitesini ziyaret etmek ya da Alo 153 Çağrı Merkezi üzerinden gerekli yönlendirmeleri almak gerekmektedir.

İBB’nin Açtığı Kreşler Nerede?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yönetiminde İstanbul il sınırları içerisinde açılan kreş sayısı 32’ye yükselmiştir. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde faaliyet gösteren kreşler ve yuvaların yerleşkelerine Yuvamız İstanbul web sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür.

İBB Kreşleri adres ve telefon bilgileri için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/Yerleskeler.aspx

Yuvamız İstanbul İBB Kreşleri Nerelerde Var?

İstanbul’un pek çok ilçesinde faaliyet gösteren ve İBB yönetimi tarafından sayısı her geçen gün arttırılan kreşler 21 ilçede 32 kreş olarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Toplam 2183 kayıtlı çocuğun eğitim gördüğü İBB Kreşleri Yuvamız İstanbul merkezleri şunlardır:

 • Arnavutköy
 • Avcılar Yeşilkent
 • Bahçelievler Kocasinan
 • Bahçelievler Zafer
 • Bakırköy – Ataköy 7.8.9.10. Kısım
 • Başakşehir Sular Vadisi
 • Başakşehir Kayabaşı
 • Beylikdüzü
 • Beyoğlu – Örnektepe
 • Büyükçekmece Tepecik
 • Çatalca – Kaleiçi
 • Esenler – Namık Kemal
 • Esenyurt – Akçaburgaz
 • Gaziosmanpaşa
 • Güngören
 • Kartal – Karlıtepe
 • Kartal – Yakacık
 • Kartal – Yunus
 • Küçükçekmece – Cumhuriyet
 • Küçükçekmece – Halkalı
 • Küçükçekmece – Söğütlüçeşme
 • Maltepe – Fındıklı
 • Maltepe – Gülsuyu
 • Pendik – Velibaba
 • Pendik – Sülüntepe
 • Sancaktepe Özgem Sancaktepe – Yunus Emre
 • Sancaktepe – Samandıra
 • Silivri – Selimpaşa
 • Silivri – Yeni
 • Sultanbeyli
 • Sultangazi

Yuvamız İstanbul Online Oyun Grubu Başvuru

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Microsoft Teams Meeting programı üzerinden dönemsel olarak online eğitim programlarını yürütmektedir. Yuvamız İstanbul kapsamı içerisinde olan bu eğitim programına başvurular online olarak alınmaktadır. Çocuklara ve ailelerin ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan bu online oyun grubu 2024 etkinlikleri ve İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri hakkındaki detaylı bilgiler ise https://yuvamiz.ibb.istanbul/ adresinde güncel olarak paylaşılmakta ve duyurulmaktadır.

Hem anne hem de babalar ile birlikte katılım olanağı sağlayan, 8 hafta boyunca süren destek eğitim programı Online Oyun Grubu ve Anne Baba Okulu başvurusu 2024 için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/BasvuruOnlineGiris.aspx

Belediye Ücretsiz Kreşleri Nerede?

150 mahallede 105 kreş sloganı ile tüm İstanbullu çocuklara eğitimde fırsat eşitliği sağlamaya çalışan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yuva ve Kreş yerleşkeleri Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere toplam 32 ilçede hizmet vermektedir. Belediyenin ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz kreş desteği sağladığı yerleşkeler, kreş adresleri ve iletişim numarası için Yuvamız İstanbul resmi internet sitesini ziyaret ederek bilgi alabilir; Alo 153 Beyaz Masa çağrı merkezi aracılığı ile iş ya da ev adresine en yakın kreşi öğrenebilirsiniz.

Belediyenin ücretsiz kreşleri İstanbul adresleri için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/Yerleskeler.aspx

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu