Belediye Yardımları

İstanbul Senin Sosyal Yardım Başvurusu (Burs, Eğitim ve Kırtasiye Yardımı)

İstanbul Senin Uygulaması Nedir? İstanbul Senin Burs Başvurusu, İstanbul Senin Yardım Başvurusu, İstanbul Senin Eğitim Yardımı, İstanbul Senin Kırtasiye Yardımı ve İstanbul Senin Uygulaması İndir detayları yazımızda...

İstanbul Senin Sosyal Yardım Başvurusu 2024; İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen İstanbul Senin Uygulaması İstanbul’da yaşayan kişilerin işlerini kolaylaştırmak için devreye alınmıştır.

Tamamen ücretsiz olan olarak hizmet veren İstanbul Senin Uygulaması İSKİ, İGDAŞ faturalarınızı ve önceki ödenmemiş İSPARK faturalarınız ödeyebileceğiniz gibi Sen Oku Diye eğitim yardımı ile üniversitelere verilen burs yardımına başvuruda bulunabilirler. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen tüm hizmetlere tek yerden ulaşma imkanı bulabileceğiniz İstanbul Senin Uygulaması ayrıca belediyenin sosyal yardımlarına ulaşma imkanı da bulabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda İstanbul Senin Uygulaması Nedir? İstanbul Senin Burs Başvurusu ve İstanbul Senin Yardım Başvurusu detayları yazımızda.

İstanbul Senin Nedir?

İstanbul Senin uygulaması İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından belediyenin tüm hizmetlerinden tek yerden yaralanmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. İstanbul halkının ihtiyaç duyacağı tüm hizmetlere kolayca ulaşabileceği yeni nesil akıllı şehir uygulaması olan İstanbul Senin ile aşağıdaki tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbulluların en çok ihtiyaç duyduğu hizmetleri tek yere toplanmıştır. Böylece bu hizmetlerin tamamına, tek bir yerden ve kolaylıkla erişecek, günlerce uğraştığınız işlemleri birkaç adımda akıllı telefonunuzdan hallederek hayatınızı kolaylaştıracaksınız.

İstanbul Senin Ne İşe Yarar?

Her geçen gün gelişen ve İstanbul’da yaşan kişilerin hayatını kolaylaştıran İstanbul Senin Uygulaması ile yapabileceğiniz işlemler ise;

 • İstanbul Senin her ay 60 GB Bedava İnternet
 • İstanbul Senin ile iş ayarlayabilir yada iş ilanı verebilirsiniz.
 • İstanbulkart’ınıza para yüklenilirsiniz.
 • İstanbulkart bakiye sorgulayabilirsiniz
 • İSPARK’lardaki yoğunluk durumunu kontrol edebilirsiniz.
 • Otobüsüm nerde ile otobüs saatlerini kontrol edebilirsiniz.
 • Tüm soru ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
 • İBB Sosyal yardımlarına başvuruda bulunabilirsiniz.
 • İstanbul senin burs başvurusu yapabilirsiniz
 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi eğitim yardımı ve kırtasiye yardımına başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Askında fatura bırakabilir yada askıdan fatura alabilirsiniz.
 • İSKİ ya da İGDAŞ faturalarınızı ödeyebilirsiniz
 • Hamidiye su siparişi verebilirsiniz.

İstanbul Senin Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Senin uygulaması yardım başvurusu yapmak isteyen kişiler telefonuna İstanbul Senin Uygulamasını indirip üye olmaları gerekmektedir. İstanbul Senin Uygulamasına üye olduktan sonra uygulama içerisinde yer alan Yardım Başvurusu linkine tıklayabilir yada iletişim kısmında mesaj atarak yardım talebinde bulunabilir.

İstanbul Senin Uygulaması sosyal yardımlarına, Burs ve eğitim yardıma sadece İstanbul İl sınırları içerisinde yaşayn kişiler başvuruda bulunabilir.

İstanbul Senin Burs Başvurusu

Kendisi veya ailesi, anne/baba vefat durumunda ise yakını İstanbul’da ikamet eden üniversite öğrencilerine “İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı” eğitim desteği veriliyor.

İhtiyaç sahipleri İstanbul Senin mobil uygulamasını yükleyerek İBB’nin 4500 TL’lik burs desteğinden yararlanmak için başvurularını yapabilirler.

İstanbul Senin Uygulaması burs başvurusu yapacak kişiler uygulamayı telefonuna indirdikten sonra üye olarak hemen İBB 4500 TL Burs Başvuru yapabilirler.

İstanbul Senin Askıda Fatura

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan askıda fatura yardımı artık İstanbul Senin üzerinden yapılmaktadır. Askıya fatura bırakmak için uygulamaya giriş yaparak hemen bu yarımdan yararlanbilirisniz.

İstanbul Senin Sen Oku Diye Eğitim Desteği Yardımı Başvurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sen Oku Diye eğitim yardımı İstanbul Senin Uygulaması üzerinden yapılacaktır. İlk, Orta ve Lise öğrencilerine verilen eğitim yardımı başvurusu ve başvuru sorgulama işlemi İstanbul Senin uygulamasına üye olduktan sonra Sen Oku Diye başvuru sayfasından yapılacaktır.

Okulların açılması ile beraber Eylül ayında başvuruların kabul edileceği SEN OKU DİYE eğitim yardımı tek seferlik olmak üzere 500 TL olarak ödenecektir.

SEN OKU DİYE eğitim yardımı kapsamında verilen kırtasiye yardımı hakkında detaylı bilgi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sen Oku Diye Yardımı Başvurusu yazımızı okuyabilirsiniz.

İstanbul Senin Kırtasiye Yardımı Başvurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kırtasiye yardımı her sene eğitim öğretim dönemi başlamadan önce öğrenciler verilmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi kırtasiye yardımı başvurusu İstanbul Senin uygulamasın T.C. kimlik numaranız ile üye olduktan sonra başvuruda bulunabilirsiniz.

İstanbul senin burs başvurusu
İstanbul Senin Burs Başvurusu

İstanbul Senin Uygulaması İndir

İstanbul Senin Uygulaması İndir sorusuna cevap vermek gerekirse uygulamayı App Store, Google Play ve AppGallery üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsniz.

İstanbul Senin Uygulamasını indirmek için;

App Store İstanbul Senin Uygulaması İndir

Google Play İstanbul Senin Uygulaması İndir

AppGallery İstanbul Senin Uygulaması İndir

İstanbul Senin Açılmıyor Hatası

İstanbul Senin Uygulaması açılmıyor ve İstanbul Senin Uygulaması Neden Açılmıyor sorusu özellikle burs ve eğitim yardımı yapacak kişilerin sıklıkla yaşadığı sorunlardan biridir. Burs başvurusu döneminde çok fazla kişi aynı anda giriş yaptığı için bu yönde hata alabilirsiniz.

İstanbul Senin içerisinde yer alan Canlı Destek üzerinden aldığınız hatayı söylenilirsiniz. Şifreniz ve tüm bilgileriniz doğru oldu halde giriş yapamıyorsanız https://istanbulsenin.istanbul/iletisim/ adresinde iletişime geçebilir yada ALO 153 hattını arayabilirsiniz.

İstanbul Senin Giriş Yapamıyorum Hatası

İstanbul Senin Uygulamasına T.C. kimlik numaranız üye olduktan sonra giriş yap tuşuna bastığınızda giriş yapamıyorsanız şifrenizi yenilemeyi deneyebilir yada uygulamayı silip tekrar kurabilirsiniz.

İstanbul Senin Canlı Destek

İstanbul Senin Uygulaması hakkında aklınıza takılan tüm soruları https://istanbulsenin.istanbul/iletisim/ iletişim adresi üzerinden yada ALO 153 çözüm masasını arayarak yapabilirsiniz.

İstanbul Senin Uygulaması Güvenli Mi

İstanbul Senin Uygulaması İstanbul Büyükşehir Belediye tarafından yapılan uygulamalardan biridir. İstanbul Senin uygulaması teknolojinin sunduğu en gelişmiş dijital güvenlik sistemleriyle korunmaktadır. İstanbul Senin ile dijital kimlik üzerinden çeşitli hizmetler sunan mini uygulamalara güvenle, kesintisiz ve kolayca erişebilir, işlem yapabilirsiniz. Bilgileriniz asla kimse ile paylaşılmaz.

İstanbul Senin Canlı Destek

İstanbul senin canlı destek hattı bulunmamaktadır. Ancak tüm yaşadığınız sorunlar için https://istanbulsenin.istanbul/iletisim/ linkine tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Senin Neden Açılmıyor

İstanbul senin daha önceleri bir çok kullanıcı tarafından İstanbul Senin açılmıyor hatası veriyordu yapılan son güncelleme ile beraber sorun ortadan kalktı. Eğer halen hata alıyorsanız uygulamayı silip tekrar kurulum yapmanız gereklidir.

İstanbul Senin Telefon Numarası Değiştirme

İstanbul senin telefon numarası değiştirmek için uygulama içerisinde bilgileri güncelle adımından bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer uygulamaya giriş yapamıyorsanız ve eski numaranıza ulaşamıyorsanız ALO 153 çözüm masası aramanız gereklidir.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu