Güncel Konular

Trendyol’da MaxiPuan Kullanılıyor Mu? Nasıl Kullanılır?

Trendyol’da MaxiPuan Kullanılıyor Mu? Nasıl Kullanılır? Trendyol günde binlerce insanın alışveriş yaptığı E-Ticaret sitelerinin başında gelmektedir. Kullanımının artması nedeniyle, Trendyol MaxiPuan kullanımını desteklenip desteklenmediğini araştırmaktadır. Trendyol’dan MaxiPuan kullanımı için bazı koşullar bulunmaktadır. Bu nedenle Trendyol’dan kazandığınız puanlar ile alışveriş yapmak için bu koşulların karşılanması gerekmektedir. Bu şartlar karşılanmadığı sürece hesabınızda olan MaxiPuanlar kullanılmamaktadır.

Aşağıdaki yazımızda birçok kişi tarafından araştırılan “Trendyol MaxiPuan kullanımı nasıldır?” sorunun cevabı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Trendyol MaxiPuan Kullanımı

Trendyol, 2010 yılından beri yaygın olarak kullanılan e-Ticaret sitesidir.  Site yaptığı kampanyalar ile alışveriş tutkunlarına indirimli fırsatlar sunmaktadır.

Trendyol sitesinin, İş Bankası kredi kartı ile alışveriş yapan kişilere sunduğu fırsatlardan biri de MaxiPuanlardır. İş Bankası kredi kartı ile alışveriş yapan kişiler, alışverişlerine özel belirli harcama süresi olan MaxiPuan kazanabilmektedir. Kazandığınız MaxiPuanları görüntülemek isterseniz, Trendyol cüzdana giriş yapmadan önce kart bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir. Ardından kazandığınız MaxiPuan bilgisi ekranda gözükecektir. İlgili kutucuğu seçerek MaxiPuanlarınızdan kullanarak alışverişlerinizi daha uyguna yapabilirsiniz.

Trendyol MaxiPuan Kullanılabilir Mi?

Trendyol ile ihtiyaçlarınızı bir tık ile kolayca karşılayabilirsiniz. Kaliteli ve her bütçeye uygun alışverişin adresi Trendyol’da banka kartı ve kredi kartı ile ödeme çeşitleri vardır.

Tredydol’da MaxiPuan kullanımı geçerli değildir. Ancak site kullanıcılarına indirim kuponları vermektedir. Bu kuponlar sayesinde istediğiniz ürünleri daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ancak İş Bankası kredi kartı ile alışveriş yapan kişiler kartında biriken MaxiPuanları kullanabilir.

Trendyol MaxiPuan Kullanma Yöntemleri

Trendyol ile çeşit çeşit binlerce ürüne tek tıkla kolayca erişebilirsiniz.  Satın almak istediğiniz ürün sepetinize ekledikten sonra ödeme yapabilmeniz için kart bilgileriniz gerekmektedir. Kart bilgilerinin güvenliği konusunda Trendyol titiz davranmaktadır. Ödeme sırasında kredi kartı, banka kartı veya varsa indirim kuponlarınızı kullanabilirsiniz.

Satın alma işlemlerinizde genellikle bir defa indirim kuponu kullanılabilir. İndirim kuponlarınızı kullandıktan sonra ödeme bilgilerinizi girerek, indirimli alışverişinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Trendyol kullanıcılarının merak ettiği diğer konu ise, MaxiPuan kullanımıdır. Banka kullanıcılarına belirli tutarlarda alışveriş yaptıktan sonra bonus vermektedir. MaxiPuanlar yalnızca İş Bankası kredi kartından yapılan alışverişlerde ve bazı mağazalarda kullanılmaktadır. İş Bankası’nda birken MaxiPuanlar yıl sonuna kadar geçerlidir. Yılsonunda kartınızda biriken puanlar sıfırlanacaktır.

MaxiPuan Nasıl Kullanılır?

Trendyol MaxiPuan kullanmak için bazı dönemlerde kampanyalar düzenlenmektedir. Düzenlenen kampanyaları belirlenen tarihlerde takip ederek kullanabilirsiniz. Genellikle kampanya detayları; bankamatik kartı ile 100 TL ve üzeri alışverişe, 10 TL, toplamda ise 50 TL gibidir.

Trendyol MaxiPuan Kullanmanın Avantajı

Trendyol MaxiPuan kullanımı bazı markalarda geçerlidir. MaxiPuanlar, yıl içerinde yapmış olduğunuz alışverişlerden biriken puanlar ile ödeme yapmanızı sağlayan kampanyadır. Trendyol Black Friday kampanyaları gibi farklı kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlenen bu kampanyalarda MaxiPuan kullanmayı deneyebilirsiniz. Ancak Trendyol da MaxiPuan ile ödeme seçeneği aktif değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu