Kripto Para Piyasası

Binance TR Referans Kodu: (L4481P84) 100$ Hediye

Binance Referans Kodu, Binance TR Referans Kodu, Binance TR Referans Kodu Nasıl Eklenir? Binance Referans Kodu Değiştirme hakkında detaylar yazımızda. 100 Dolara kadar USDT kazanmak istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Binance TR Referans Kodu 2024; Dünyanın en büyük kripto para borsasından biri olan Binance ayrıca en çok müşteriye sahip olan Kripto borsalarının başında gelmektedir. 2024 yılının başında yapılan bir araştırmaya göre Binance 9.9/10 puanla en güvenilir kripto borsasıdır.

Binance’nin güvenilir olması ve tercih edilmesinin en başlıca nedeni ise referans programı sayesinde olmaktadır. Referans sistemi ile üyelik gerçekleştirildiğinde % 20 oranında komisyon kazanmanın yanında bir çok avantaj elde edersiniz.

200.000.000 Aşan kullancıya sahip olan Binance ve Binance TR referans kodu ile üyelik işlemi nasıl yapılır? Binance Referans TR Referans Kodu Nerede Yazar?  ve Referans TR Referans Kodu Nedir? hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

ÖNEMLİ; Binance TR Referans kodu olarak L4481P84 kullandığınızda 100 Dolar ödül kazanırsınız. Ayrıca Binance 500 dolar ödüllü hediye havuzu kampanyası kapsamında hediye kutusu kazanmak için mutlaka referans kodu girmeniz yeterli olacaktır.

Binance TR Referans Kodu ile üye olan tüm kullanıcılara 10 dolar hediye ediyoruz. Üye olduktan sonra yorum kısmına yazarak bilgi vermeniz halinde 10 dolar size hediye edilecektir. Ayrıca üyelik sonrası kimlik doğrulaması yaptığınızda ek olarak 16 dolar daha kazanırsınız. Hemen toplamda 26 dolar kazanmak için https://www.trbinance.com/account/signup?ref=L4481P84 linke tıklayarak üye ol ve yorum kısmına yaz.

Binance Referans Kodu Nedir?

Binance Referans Kodu Nedir? sorusuna cevap vermek gerekirse Binance TR üyelik işlemi yaptığınızda yeni kullancıların üyelik işlemi sırasında girdiği üyelik kodudur. Üyeleri teşvik etmek adına her kullanıcıya tanımlanan Binance referans kodu ile üyelik işlemi gerçekleştirldiğinde ek olarak %20 komisyon indirimine ek olarak % 25 komisyon indiirmi hesaplara tanımlanır.

Ayrıca sadakat prohramı kapsamında Binance Referans kodu ile üye olan kullancıları 100 dolara kadar para ödülü verilmektedir. Ek olarak Binance TR içerisind eyer alan anketlere ve çekilişlere katılarak USDT ve Coin kazanmanız mümkün.

Binance TR Referans Kodu L4481P84 TIKLA, ÜYE OL
Binance Global Referans Kodu 12151055 TIKLA, ÜYE OL

ÖNEMLİ; Refrans linki ile üye olduktan sonra 50 Dolar tutarında para yüklemesi yapıldığında hesabınıza 100 dolar alın satım kredisi USDT ücretsiz olarak yüklenecektir. 100 Dolar kredi sadece 14 gün içerisinde kimlik doğrulaması yapıldığında verilir.

Binance TR Referans Kimliği Avantajları

Binance tarafından üye olurken kullanılan Binance TR Referans Kimliği insaların üye olmasını teşvik eden bir programıdır. Binance TR Referans Kimliği ile üye olduğunuzda USDT hediyesi kazanırken ayrıca komisyon indirimi hesabınıza tanımlanır.

Binance TR Referans Kimliği ile üye olmak için https://www.trbinance.com/account/signup?ref=L4481P84 linke tıklamanız ve üyelik işlemini tamamlamanız yeterlidir.

Güncel Binance TR Referans Kodu 2024

Bu referans kodunu kullanarak Binance TR’ye yeni bir hesap oluşturursanız, ömür boyu yapacağınız her kripto işleminden %20 komisyon indirimi kazanacaksınız.

Referans kodunu kullanmak için Binance TR’nin web sitesine veya mobil uygulamasına gidin ve “Kayıt Ol” düğmesine tıklayın. Açılan sayfada “Referans Kimliği” alanına L4481P84 kodunu girin ve “Kayıt Ol” düğmesine tıklayın.

 Binance Referans Kodu: 12151055 %20 İNDİRİM
✅ Binance TR Referans Kodu: L4481P84 %20 İNDİRİM

yardimbasvurusu.com ziyaretcisine özel %20 komisyonu ve 10 Dolar indirimi kazanmak için BURAYA TIKLAYARAK hemen üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Referans Kodu 10 Dolar Hediye

Binance ömür boyu indirim ve süpriz hediyeler kazanmak için Binance referans kodu ile üye olabilirsiniz. Binance ile yaptığımız görüşmeler sonucunda bizim referans kodumuz ile üye olan ilk 500 kişiye hediye 10 dolar hesaplarına tanımlama yapılacaktır. 10 dolar kazanmak için hesabınızı doğrulamanız ve en az 10 dolarlık işlem yapmanız yeterli olacaktır.

Binance bizim referans kodumuzu kullanarak üye olan ilk 500 kullanıcıya 10 dolar bakiye hediye edecektir. Binance tarafından gönderilen bilgilendirmeye göre;

Değerli Binance kullanıcımız,

Sadece size özel kampanyamız devam ediyor! Referans kodunuzla her davet ettiğiniz arkadaşınız 10 USDT kazansın! Kampanya süresince davet edilen kullanıcı, en az 10 USDT değerinde işlem yapmalıdır. Kampanya süresi: 02.04.2024-25.05.2024

Katılımınız için teşekkürler!

Arkadaşlarınızı davet edin

 • Arkadaşınız ilk işlemini Spot, Vadeli İşlemler, Marjin, Kazan ürünleri ile herhangi bir işlem çiftinde gerçekleştirebilir.
 • Ödül dağıtımı kampanya bitiminden sonra 7 gün içerisinde gerçekleşecektir.
 • Kuponlar ilk 500 kişi ile sınırlıdır.
✅ Binance Referans Kodu: TIKLA ÜYE OL %20 İNDİRİM
✅ Binance TR Referans Kodu: TIKLA ÜYE OL %20 İNDİRİM

Binance TR Referans Kodu Nedir?

Global Binance’de olduğu gibi Binance TR üyelik işleminde referans kodu ile üye olmak size bazı avantajlar sağlamaktadır. Binance TR referans kodu ile üye olduğunzuda Binance TR üzerinden % 20 komisyon kazanırsınız. Binance TR Referans kodu kullancıları teşvik etmek adına başlatılan sadakat programıdır.

Binance TIKLA ÜYE OL
Referans Kodu L4481P84
Komisyon indirimi %20 + %25
Geçerlilik süresi Ömür boyu
Üyelik bonusu 100$’lık hoş geldin bonusu kazan

Binance TR Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Binance TR Referans kodu ne işe yarar hakkında sizlere bilgi vermek gerekirse günümüzde bir çok kişi kripto para alım satımı yaparak kazanç elde etmektedir. Bu alım satım işlemleri sırasında tüm borsalarda olduğu gibi Binanace TR’de belli bir oranda komisyon almaktadır. İşte referans linki ile üye olan kişiler bu komisyon oranını düşük oranda ödemekte ve indirim kazanmaktadır.

Binance’te yeni kullanıcılar üye olduklarında %0.01 (binde 1) oranında komisyon ücreti her işlemde otomatik olarak alınmaktadır. Birde gün içerisinde sık sık alım satım yapıyorsanız mutlaka Binance TR referans linki ile üye olmak size büyük kazanç sağlayacaktır.

Özellikle çok sık alım satım yapanlar verdiğimm referans linki ile üye olduklarında Binance TR hesaplarında büyük oranda ek komisyon indirimi hakkı elde ederler.

Binance TR Referans Kodu ile Üyelik Adımları

Sizlere verdiğimiz Binance TR Referans linkini kullanarak kolay şekilde üyeliğinizi tamamlamak için sırası ile aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Binance TR mobil uygulamasına giriş yapın
 • HESAP OLUŞTUR libkine tıklayın
 • Açılan sayfada sizden istenen tüm kişisel bilgileri doğru ve eksiksiz girin
 • Referans Kimliği yazan yere L4481P84 bu kodu girin
 • Kutucuları işaretleyin
 • Son olarak kayıt ol linkine tıklayarak üyeliğinizi tamamlayın

Üyelik işlemi sonrasında Profilinize tıklayarak kimlik doğrulama (KYC) işlemini yaparak hesabınızı doğrulayarak hemen kazanmaya başlayın.

Üyelik işleminde tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olması hesap güvenliği için çok önemlidir. Binance TR Referans Kimliği kısmına verdiğim kodu girdikten sonra yorum kısmına yazarak bana bilgi verdiğinizde sizinle iletişim halinde olacağım.

Binance TR Referans Kodu
Binance TR Referans Kodu

Binance TR Referans Kodu Nasıl Alınır?

Binance üye olmaya karar veren kişiler ister global Binance yada Binance TR üyelik işlemi gerçekleştirebilirler. Tavsiyem ilk olarak Binance TR hesabına üye olmaktadır. Üye olmayan kişiler aşağıdaki verdiğim Referans linki ile hızlı ve kolay şekilde hemen üyelik işlemini gerçekleştirebilir.

Güncel Binance TR referans kodu: Tıkla Üye Ol

Güncel Binance Global referans kodu: Tıkla Üye Ol

Yukarıda linki tıklayıp üye olabileceğiniz gibi binance tr hesabına girip üye olduğunuzda “Referans kimliği” alanına referans kodunu girebilirsiniz.

Unutmamanız gereken önemli konu ise Binance ve Binance TR referans kodları farklıdır. Binance TR Refrans kodu Binance Global2de çalışmaz.

Size verdiğim Binance Referans Kodu 2024 yılında en çok komisyon kazandıran linklerdir. Bir çok kişi Binance hesabından yaptığı ayarlar ise sizin kazanacağınız komisyon oranını düşük tutmaktadır. Ancak benim verdiğim link üye olduğunuzda komisyon oranınızı daha yüksek olur.

Sizlerede üe olup hem arkadaşlarınızı davet etmek hemde para kazanmak istiyorsanız üye olduktan sonra Binance TR referans kodu almak için yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağım. Bu sayede üyelik işlemlerinde büyük paralar kazanmanız mümkün.

Binance TR Referans Kodu Alma 2024

Binance TR Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra tüm üyelerde olduğu gibi size özel olarak bir tane Referans kodu ve Binance TR Referans linki oluştıurulur. Ayrıca dilerseniz kendi referans kodunuzu oluşturmanız mümkün. Binance TR Refrans kodu alma işlemini yapmak için;

 • Binance TR Hesabınıza giriş yapın
 • Sağ üst köşede bulunan profil resmine tıklayın
 • Açılan pencerede Referans yazısına tıklayın

Bu sayfada Arkadaşını davet et kazan linki ve Binance TR Referans kodunu göreceksiniz. Ayrıca bu sayfadan direk olarak arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Binance TR Referans kodu sayfasında 20 tane kadar farklı Binance TR Refrans kodu oluşturabilirsiniz. Genelde bir çok kişi tek kod kullanmasına karşın çoklu referans kodu oluşturabilirsiniz.

Binance TR Referans Kimliği (Opsiyonel)

Binance TR referans kimliği (opsiyonel) üyelik işlemi sırasında kullancıları teşvik etmek ve indirili komisyon ödemesi yapmasını sağlayan teşvik programıdır. Binance TR referans kimliği her kullancıya özel olarak tanımlanan kodlardan biridir. Bizim Binance TR referans kimliğimiz L4481P84 budur. Binance TR hesabına üye olurken Binance TR referans kimliği alanına bu L4481P84 yazabilirsiniz.

Binance TR Kimlik Doğrulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Binance TR hesabı açtıktan sonra hemen kimlik doğrulama yaparak hesabınızı gevene alabilrisiniz. Ayrıca hesapdoğrulama işlemi yapmak ilerleyen dönemde hesabınızında sorun çıkmasını önler. Kolay şekilde Binance TR hesabını doğrulamak için Kimliki Ehliyet yada Posaport kullanabilirsiniz.

Kolay şekilde hemen Binance TR Hesabınızı doğrulamak için mutlaka Binance TR mobil uygulamasının elefonunuzda yüklü olması gereklidir.

 • Binance TR Hesabınıza giriş yapın
 • Binance TR uygulamasındaki sağ üstte bulunan Profil sekmesine tıklayın
 • “Kimlik Doğrulama” seçeneğine dokunun ve “Kimlik Doğrulama”yı seçin
 • “Doğrula” seçeneğine tıkladığımızda karşınıza kimlik seçeneği çıkacaktır
 • Doğrulama yapmak için kullanmak istediğiniz belge tipini seçin.
 • “Ön yüzünü yükle” seçeneğini seçin. Kameranız açılacaktır, kimliğinizin ön yüzünün fotoğrafını çekin.
 • Daha sonra kimliğinizin arka yüzünü yükleyin.
 • Daha sonraki adımda ise Selfi çekimi sizden istenecektir

Tüm adımları tamamladıktan sonra hesabınız kısa sürede doğrulanacaktır.

Binance Refrans Kaznaçlarını Nerede Görünür

Binance TR Referans kodu ile kayıt işlemi yaptıktan sonra ne kadar komisyon indirimi kazandığınızı Binance TR mobil uygulamasından anında görebilirsiniz. Binance TR mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Anasayfa>Referans>Sizinle Paylaşılan Komisyonlar” adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Binance TR Referans Kodu Sonradan Ekleme

Binance referans kodu sonradan eklenir mi sorusuna cevap vermek gerekirse Binance TR referans kodu üyelik işlemi tamamlandıktan sonra eklenemez yada değiştirilemez. Binance TR referans kodu sadece üyelik anında ekleyebileceğiniz davet kodudur.

3 Yorum

 1. Merhaba referans kodunuzu kullanarak üye oldu 100 dolar hesabıma geçti anca bu 100 dolar kısa süreli bi kampanya acele edin derim

 2. Merhaba şimdi üye oldum kimlik doğrulama yaptım hesabıma 10 dolar geçti hemen çekebilirmiyim…

 3. Merhaba üye oldum kimlik doğrulaması yaptım hesabım şu an onaylı oldu para ödülü almak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu